METALFEST 2023 rozšiřuje seznam potvrzených kapel o německou kapelu ANNISOKAY!METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6. 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


Dnešní oznamka další potvrzené kapely pro METALFEST 2023 (2. – 4. 6. 2023, amfiteátr Lochotín, PLZEŇ) patří německé moderní rock-metalové bandě ANNISOKAY!

Tato německá, moderní melodic-rock/metalová kapela byla založena v roce 2007 a od té doby je považována za jednu z nejtalentovanějších německých kapel. Kluci už odehráli úspěšná turné po Evropě, Velké Británii, Japonsku i USA. Jejich dosud největší turné však patřilo Rusku, kde odehráli několik vyprodaných štací jako speciální host kapely PARKWAY DRIVE. Nápad na název kapely vzešel z písně „Smooth Criminal“ od Michaela Jacksona. Kapela vydala v roce 2016 cover EP Michaela Jacksona se skladbou "Annie are you okay?" jako poctu tomuto hudebnímu géniovi.


ANNISOKAY přijedou na METALFEST představit své aktuální a velmi vysoce hodnocené album „Aurora“ (2020) a nového hard-core křiklouna Rudi Schwarzera, který už dokázal přesvědčit všechny fanoušky, že je tím pravým mužem v čele. „Aurora“ symbolizuje mystickou polární záři plnou naděje na temném obzoru. Přivítejme ANNISOKAY a jejich zábavnou a energickou show ve stylu moderního melodického rock-metalu na METALFESTu 2023 v PLZNI!

POZOR! Super výhodná cena druhé emise vstupenek na METALFEST 2023 už platí jen do pondělí, 31.10., nebo do vyprodání této emise vstupenek! Tak s nákupem příliš neváhejte! Objednávat můžete exkluzivně na těchto stránkách!