Aktuálně


Metalheads, právě dnes spouštíme zbrusu nový web festivalu Metalfest Open Air!

Pro zpřehlednění informací a zkvalitnění našich služeb k plzeňskému festivalu jsme pro vás připravili novou webovou stránku, a to rovnou na nové doméně www.metalfest.cz!

Máte se rozhodně na co těšit, protože vůbec poprvé přinášíme na web Metalfestu i plnohodnotný e-shop! Takže si vstupenky a merchandising můžete zakoupit přímo na něm! Web je navíc přizpůsoben pro mobilní telefony, takže s ním můžete pracovat i ve festivalovém terénu :).  

Zavedení DNS záznamů může trvat až 48 hodin, takže se vám web může prozatím načít...

Další kapelou pro METALFEST OPEN AIR budou post-rockeři Long Distance Calling.

Long Distance Calling je německá kapela, pocházející z města Münster. Jejich první počin se čtyř songovým demem DMNSTRTN přišel v roce 2006 a od té doby si kluci vybudovali silnou pozici. Se svými prog-rockovými kompozicemi patří bezpochyby mezi jednu z nejzajímavějších projektů post-rockové scény. 

Z kraje letošního roku vydali, v pořadí šestou, čistě instrumentální a technicky bravurně dotaženou desku Boundless a tu na konci listopadu představili v rámci turné také českým fanouškům v Praze.

V příštím roce německá formace Long Distance Calling zavítá také na...

Už jste viděli nový klip Arch Enemy? Video bylo natočeno na pražském koncertu

 ...tak mrkněte, třeba se tam i najdete! Arch Enemy se na vás těší na plzeňském Metalfestu!

Metalová mašina ARCH ENEMY v čele s krásnou modrovláskou Alissou nadělila svým fanouškům v České republice skvělý předvánoční dárek! Před pár dny zveřejnila nový video klip k písni REASON TO BELIEVE, který je výjimečný jednak v tom že zde královna growlingu ukázala i svou úžasnou barvu hlasu v čistých vokálech, ale hlavně byl klip natočen v Praze! 

Většina záběrů v klipu je právě z famózní show, která se v lednu odehrála ve vyprodaném Foru Karlín. 

Tak co, najd...

Metalistou se buď narodíš anebo si tento žánr zamiluješ později!

Jak to měli členové německé družiny vlčáků POWERWOLF se dozvíte v reportáži TV Prima. 

Na začátku listopadu zavítali heavy vlci POWERWOLF do Prahy a ve vyprodaném Foru Karlín předvedli fanouškům velkolepou a energickou show! Nechyběla u toho ani TV Prima a vy se nyní můžete podívat na reportáž TOP STARU, kde moderátor Tomáš Kraus kapelu vyzpovídal. Poslední album Powerwolf se jmenuje THE SACRAMENT OF SIN a tak byla nasnadě otázka, jaké jsou jejich hříchy. 

A tohle je výsledek!

Další kapelou pro METALFEST OPEN AIR bude ikona britské extrémní scény Cradle of Filth

CRADLE OF FILTH je nepochybně jedna z největších a nejvlivnějších britských metalových kapel všech dob a po neskutečném blackmetalovém zemětřesení, které rozpoutali na Zimním Masters of Rock ve Zlíně, vám s radostí oznamujeme, že tato úderka předvede svou show také na plzeňském Metalfestu, který se uskuteční ve dnech 31. května - 2. června 2019 tradičně v amfiteátru Lochotín. 

Čeká vás vyladěná scéna, pořádně temná atmosféra a zapálený projev frontmana Daniho Filtha! Tak buďte u toho! Přijďte si užít CRADLE OF FILTH pěkně zblízka!

Metalfest Plzeň a hřmotný Viking Johan Hegg z AMON AMARTH zaujali místo

 ...na titulce aktuálního čísla časopisu SPARK!

Hlavním tématem posledního čísla rockového magazínu Spark v tomto roce je švédská melodic death metalová kapela AMON AMARTH, která se v letní sezóně chystá provést nájezd na plzeňský Metalfest. 

Řeč je jednak o Metalfestu, ale i o hlubších tématech. Dozvíte se například, jak se Johan dívá na otázky víry a náboženství, kdy se naučil číst runy, proč se znovu těší na Vánoce a spoustu dalšího.

 

Tak pokud ještě nemáte doma, nenechte si nové číslo Sparku proklouznout. Najdete jej na pultech vašich o...

V sobotu 1. prosince se zvedá cena permanentky na Metalfest Open Air!

Už jen dnes a zítra máte možnost nakoupit permanentku na Metalfest za zvýhodněnou cenu 1 450 Kč! Tak ti z vás, kteří se chystáte na plzeňský Metalfest a dosud nemáte vstupenku, můžete ještě na poslední chvíli ušetřit. 

V sobotu se bude zvedat cena permanentky! Tak pospěšte! 

Vstupenku zakoupíte zatím pouze na našem webu,  v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně nebo v pražském sídle agentury Pragokoncert. 

Od 1. 12. si pak budete moci zakoupit permanentky také v předprodejních sítích TicketPortal, TicketMaster, TicketStream a Plz...

Už ve středu končí zaváděcí cena permanentky na METALFEST OPEN AIR

Do středy 31. října, můžete stále nakupovat permanentky na METALFEST za zvýhodněnou cenu 1400 Kč. 

Soupiska pro jubilejní X. ročník METALFEST OPEN AIR je už pořádně nabitá!

Potvrzené hvězdy festivalu METALFEST OPEN AIR, které vás budou od 31. 5. do 2. 6. 2019 v Amfiteátru Lochotín bavit jsou: AMON AMARTH, POWERWOLF, ARCH ENEMY, HAMMERFALL, DEE SNIDER, KORPIKLAANI, STRATOVARIUS, THE 69 EYES, SEPTICFLESH, KISSIN´DYNAMITE, DEATH ANGEL, BEAST IN BLACK, ALMANAC, CIVIL WAR, ELVENKING, MAJESTY, FROZEN CROWN, ELVELLON…

Tak kdo z vás ještě nemá lupen...

Další významnou posilou na Metalfestu budou finští melodici STRATOVARIUS

Melodic power metalová skupina STRATOVARIUS je dalším velkým jménem plzeňského Metalfestu!

Stratovarius jsou stálicí metalového nebe už pěknou řádku let a od jejich vzniku v roce 1984 těší své fanoušky svým nezaměnitelným stylem plným jedinečné směsi progressive metalu, chytlavých melodií a nekompromisních riffů. Složení kapely sice za celou dobu působení prošlo několika změnami, ale nyní tvoří Timo Kotipelto, Jens Johansson, Lauri Porra, Matias Kupiainen a Rolf Pilve maximálně výkonnou sestavu.

Skvělá show a mistrovské kousky STRATOVARIUS, v čele s charismatickým blonďákem ...

Další potvrzenou kapelou pro METALFEST jsou death metaloví ďáblové SEPTICFLESH

Řecká kongregace SEPTICFLESH se vrací do Česka a v příštím roce vystoupí na Metalfestu.

Připravte se, bude to opravdu velkolepé! Symfonic death polobozi zahalí do temnoty pódium plzeňského Metalfestu. Čeká na vás šťavnatá porce tvrdé muziky plná originálního symfonického death metalu té nejvyšší jakosti!

U toho prostě musíš být!

X. ročník METALFEST OPEN AIR se uskuteční 31. 5. - 2. 6. 2019 tradičně v překrásném prostředí plzeňského amfiteátru Lochotín!

A kdo z vás zatím nemá lupen, může si jej ještě do konce měsíce zakoupit za nejnižší za...

Zobrazuji 1 až 10 z 140 (celkem stran 14)