Aktuálně


Zveřejňujeme program festivalu Metalfest Open Air Plzeň!

Metalheads, máme pro vás program letošního Metalfestu! Od teď už si můžete plánovat svůj čas na plzeňském metalovém festivalu, máme pro vás přehledný lineup všech dní. 

Metalfest Open Air v Plzni začíná v pátek 31.května a končí v neděli 2. června! Tak seberte partu kámošů a vyrazte se bavit do společnosti prvotřídní muziky, a to do jedinečného prostředí přírodního Amfiteátru Lochotín!

PÁTEK 31. 5.

11:00 - 11:45   Törr  

12:00 – 12:45   Long Distance Calling

13:00 – 13:50   Majesty

14:...

Letošní soupisku účinkujících na Metalfestu uzavírá rock-metalová kapela IMMINENCE!

Mladá formace IMMINENCE není typickou kapelou tamní metalové scény, naopak, vydává se alternativní hudební cestou a je známá svým moderním pojetím "post-metalcore". Sází na tvrdou muziku plnou chytlavých riffů a nabité vokály  zpěváka Eddieho Berga. 

A právě tito švédští mladíci potvrdili svou účast na plzeňském Metalfestu, kde svým atmosférickým post metalcorem uhranou celý Lochotínský amfiteátr.

Tak si to nenechte ujít a přijďte načerpat mladistvou energii kapely IMMINENCE a užít si tvrdou muziku plnou emocí!

Právě potvrzeno! Řecký kytarový mág Gus G. vystoupí na Metalfestu v Plzni!

Jeden z nejlepších metalových kytaristů současnosti, bývalý kytarista Ozzyho Osbourna a hlavní mozek power metalistů FIREWIND  -Gus G- se připojuje na hvězdnou soupisku Metalfestu v Plzni! 

Těšit se můžete na opravdu vyšperkovaný set geniálního kytaristy Guse G., který na pódiu předvede neuvěřitelnou show a uhrane celý Lochotínský amfiteátr!

Tak buďte u toho!

...

Další významnou posilou na Metalfestu budou AXXIS!

Populární německá metalová kapela v čele s nepřehlédnutelným zpěvákem Berniem Weißem baví své fanoušky již po tři desetiletí a díky melodicky silným písním, které doslova vlévají notnou dávku energie do žil mají své fanoušky po celém světě!

S radostí proto oznamujeme, že to letos tato důvěrně známá kapela německého Lünenu naplno rozbalí také v Plzni na Metalfestu!

Tak si nenechte ujít melodický hard rock/power metal v podání skvělých AXXIS v překrásném prostředí plzeňského amfiteátru Lochotín.

BEAST IN BLACK dnes vypustili další melodickou bombu v podobě nového alba!

Málokdy se nováčkům podaří způsobit takový poprask s prvním albem jako právě Finům z BEAST IN BLACK. Melodici, stále ještě těží úspěch ze svého debutü »Berserker«, které vyšlo v listopadu 2017 a dnes už míří mezi fanoušky další deska. Novinka s názvem »From Hell With Love« nabídne jedenáct zbrusu nových a moderních heavy metalových songů s nabroušeným vokálem výjimečného Yannise Papadopoulose.

Ultramelodická střela BEAST IN BLACK míří letos také Plzně a nové pecky představí na Metalfestu, tak si to nenechte ujít!

Brněnská partička GATE Crasher vystoupí na Metalfestu

 ...a přiveze s sebou pořádnou rockovou smršť!

GATE Crasher je stále známějším jménem nejen na česko-slovenské scéně. Pravidelně vystupují na největších letních festivalech a během své existence se stihli ukázat také po boku několika zahraničních megahvězd jako Aerosmith, Ozzy Osbourne, Korn, Iron Maiden nebo Deep Purple. 

Letos rockeři GATE Crasher přijedou na festivaly představit zbrusu nové pecky, které předznamenávají vydání již páté řadové desky. 

Premiérově rozjedou večírek na Metalfestu v Plzni!

Tak buďte u toho!

Česká metalová kapela Törr otevře letošní ročník Metalfest Open Air!

V loňském roce kapela Törr kvůli zdravotním komplikacím lídra Oty Hereše musela zrušit část svých koncertů. Mezi ně patřilo i vystoupení na Metalfestu v Plzni, které se přesouvá na letošní ročník. 

Kapela Törr je již v plné formě a svým vystoupení nejen potěší diváky, ale hlavně zahájí v pátek 31. května Metalfest 2019. 

Do svého setlistu zařadí několik písní z nejnovějšího CD Black´n Roll, ale také výběr těch největších hitů z celé jejich tvorby.

Jak říká sám Ota Hereš: „Zrušení koncertu na Metalfestu bylo pro nás, a nejvíce pro mě velice těžké, n...

Forrest Jump – zástupci domácí crossoverové scény vystoupí na Metalfestu

V minulém roce pánové citelně omladili sestavu, a tak není divu, že neúnavně koncertují počas celého roku. Po vydání eponymního alba v květnu 2018 mají za sebou kromě účasti na letních festivalových pódiích, podzimní turné po boku Arakain, a čerstvě vyráží na třináct štací spolu s úderkou Traktor. K tomu stihli připravit již tři videoklipy k aktuální desce a z tábora samotné kapely zní hlasy, že zdaleka není hotovo. 

Kostru festivalového setu budou tvořit především klipové záseky a zkrátka nepřijdou fanoušci nové i starší tvorby kapely. 

„Moc nefandíme slibům, ale ...

POZOR! Ve čtvrtek končí akční cena permanentek na Metalfest Open Air i Masters of Rock!

Tak ti z vás, kteří se chystáte na plzeňský Metalfest a Masters of Rock ve Vizovicích a nemáte dosud vstupenku, POSPĚŠTE SI! Už jen do 31. ledna můžete koupit permanentky na festivaly levněji.  Od pátku 1. února bude cena zase o něco vyšší! 

Metalheads, takže už jen dnes a zítra si můžete koupit permanentky za výhodnější cenu!

METALFEST OPEN AIR za 1600 Kč a MASTERS OF ROCK za 1800 Kč

Od 1.února si budete moci zakoupit také vstupenky na Masters of Rock u předprodejních sítí TicketPortal, TicketMaster, TicketStream. Pro zahraniční návštěvníky bud...

Zobrazuji 1 až 10 z 151 (celkem stran 16)