Aktuálně


Aktualizovaná informační mapa areálu Metalfestu ke stažení!

Vážení návštěvníci plzeňského metalového festivalu, jako každý rok máte k dispozici schématickou mapu festivalového areálu. Naleznete na ní vyznačení všech důležitých lokalit - místa pro stanování, parkování, občerstvení, festivalový shop, sprchy, WC, atd...

Přilehlé festivalové louky jsou pro vaši bezpečnost rozděleny na místa jen pro parkování aut a na místa jen pro stanování. Raději se už před příjezdem podívejte kudy kam a prosíme dbejte pokynů pořadatelské a security služby! Děkujeme.

Mapu ke stažení naleznete zde...

KORPIKLAANI a FLERET vydali lyric video s písní „Bír Bír“!

Pamatujete si na loňské hostování muzikantů Fleret v koncertním setu Korpiklaani na Masters of Rock? Tak teď si to můžete připomenout! KORPIKLAANI a FLERET právě vydali lyric video s písní „Bír Bír“!

Stalo se již pravidlem, že na Masters of Rock jsou k vidění světové unikátní spojení různých kapel. A několik takových vystoupení uvidíte i letos! Ale zpět k loňskému ročníku. Legendární Gene Simmons si vzal k sobě na několik písni zpěvačku Doro, v závěru setu si pak ke společnému rockování pozval celou skupinu Korpiklaani. Že by odměna za to, že pro vás “Korpíci” nazkoušeli několik písni...

Zveřejňujeme program autogramiád pro METALFEST OPEN AIR!

Jako obvykle jsme pro fanoušky Metalfestu ve spolupráci s kapelami připravili velmi oblíbené autogramiády! Letos je jich opět velké množství!

Tak metalheads, mrkněte na to a nezapomeňte si připravit podpisová CD a další suvenýry. Spoustu z nich si můžete zakoupit také na místě, v našem merchandise shopu, společně s originály triček a dalšími předměty jednotlivých kapel! A nezapomeňte, že program autogramiád naleznete také v tištěné podobě společně s hlavním programem ve festivalové brožuře, kterou lze zakoupit na pokladně přímo v místě konání!

Metalfest Open Air Plzeň hlásí vyprodáno! Děkujeme metalheads!

Přátelé, kamarádi, plzeňský Metalfest ve své historii každoročně nabíral na popularitě a návštěvy rostly. A váš zájem o tuto hudební přehlídku letos vygradoval natolik, že můžeme tři týdny před akcí ohlásit: Je vyprodáno! Děkujeme a těšíme se na vás v krásném prostředí lochotínského amfiteátru na 10. ročníku mezinárodního festivalu Metalfest Open Air Plzeň! Metalu zdar!

...

Švédská metalcore kapela IMMINENCE vydala minulý týden novou desku!

Živě ji představí na Metalfestu.  Švédští mladíci IMMINENCE si za svou dobu působnosti stihli vybudovat slušnou fanouškovskou základnu a na poli současného moderního metalu prudce stoupají k vrcholu. Už zítra tato parta navíc vydá své třetí album »Turn The Light On«, jež vyjadřuje rozmanitou identitu IMMINENCE a je plná srdcervoucích emocí! Jde o významný mezník v diskografii kapely. Naprosto výjimečné rozložení síly a křehkosti, které se nebojí žádných hranic či omezení!  Připravte se, protože novou desku plnou nejnovějších trendů tvrdé muziky přivezou IMMINENCE v sobotu 1. červn...

Kytaristi z DEATH ANGEL vydali video k titulní písni z nového alba,...

 ...které vyjde těsně před jejich příjezdem na Metalfest!Legendární americká thrash formace DEATH ANGEL vydá 31. května své dlouho očekávané album s názvem "Humanicide". Hned na to, tuto čerstvou desku představí živě na Metalfestu v Plzni.A připravte se, protože devátá deska úderné party DEATH ANGEL je skutečně nálož plná temperamentního thrashe.DEATH ANGEL nastoupí jako uragán na letošní Metalfest a v plzeňském amfiteátru se představí v neděli 2. června. Tak buďte u toho! Nyní už se podívejte na video Roba Cavestany a Teda Aguilar k novému songu Humanicide a...

Zveřejňujeme program festivalu Metalfest Open Air Plzeň!

Metalheads, máme pro vás program letošního Metalfestu! Od teď už si můžete plánovat svůj čas na plzeňském metalovém festivalu, máme pro vás přehledný lineup všech dní. 

Metalfest Open Air v Plzni začíná v pátek 31.května a končí v neděli 2. června! Tak seberte partu kámošů a vyrazte se bavit do společnosti prvotřídní muziky, a to do jedinečného prostředí přírodního Amfiteátru Lochotín!

PÁTEK 31. 5.

11:00 - 11:45   Törr  

12:00 – 12:45   Long Distance Calling

13:00 – 13:50   Majesty

14:...

text_pagination