Aktuálně


METALFEST 2022- After show video! Festivalová sezóna pokračuje!

Nalaďte se na MASTERS OF ROCK!

Před měsícem jsme v plzeňském amfiteátru Lochotín úspěšně zahájili letošní, tolik očekávanou festivalovou sezónu a my vám nyní přinášíme krátké METALFEST 2022 aftershow video, abychom vám ještě jednou poděkovali za účast a za tu parádní atmosféru, kterou jste tam pro účinkující kapely vytvořili. Bylo to bezva. Z videa čiší upřímná radost z každého koncertu, který se na METALFESTU odehrál a asi bychom teď marně hledali lepší způsob, jak se naladit na ten další, náš největší festival – MASTERS OF ROCK, který vypukne v areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍC...

METALFEST 2022 a ztráty a nálezy!

METALFEST 2022 je za námi, avšak něco málo nám tady po vás zůstalo. Pokud někdo z vás na festivalu ztratil něco opravdu důležitého, můžete se na nás obrátit. Všechny ZTRÁTY A NÁLEZY z festivalu máme u nás. Pište na e-mail: mikeskova@pragokoncert.com. Popište, co postrádáte a připojte kontakt na vás a adresu, kam případný nález zaslat. Díky.

...

METALFEST OPEN AIR 2022 je minulostí. Vítej festivalové léto!

Milí fanoušci, rádi bychom vám, jménem pořádající agentury Pragokoncert i jménem všech účinkujících kapel, ještě jednou moc poděkovali za ty 4 úžasné festivalové dny, které jsme spolu v amfiteátru Lochotín v PLZNI prožili. Zcela neskromně si myslíme, že bychom asi těžko hledali lepší způsob, jak zahájit tolik očekávanou letní festivalovou sezónu! Užijte si ji naplno přátelé a ještě jednou, moc děkujeme! Uvidíme se na dalších akcích Pragokoncertu. Např. už 30. června v PRAZE, O2 areně na HELLOWEEN s HAMMERFALL, nebo ve VIZOVICÍCH, u Jelínka na MASTERS OF ROCK (7. – 10. 7. 2022), v MO...

METALFEST 2022 očima fotografa z Plzeňského Deníku.

Parádní a obsáhlý fotoreport z právě uplynulého METALFESTU v PLZNI vyšel v neděli na webu Plzeňského deníku. Zachycuje tu neuvěřitelně pohodovou a po všech směrech nezapomenutelně výbornou atmosféru, kterou jste vy, fanoušci na METALFESTU vytvořili. Díky moc metalheads!!!

Fotoreport>>ZDE<<

...

WITHIN TEMPTATION včera večer velkolepě zakončili 11. ročník METALFESTU!

Vrcholem včerejšího závěrečného dne festivalu METALFEST OPEN AIR 2022 byla grandiózní show holandské metalové kapely WITHIN TEMPTATION. Přesto, že byla zpěvačka, půvabná Sharon Den Adel, nachlazená, podala s podporou své kapely a zejména vás, fanoušků, co jste vydrželi na festivalu až do konce, fantastický výkon a hezčí závěr festivalu jsme si nemohli přát. Byla to pestrá, energická a díky sprše z nebe i osvěžující show. Perfektní tečka za letošním METALFESTEM. Přikládáme krátký fotoreport a těšíme se na vás zase za rok, v tuto dobu, na stejném místě!

...

Dobré ráno s fotoreportem z posledního festivalového dne na METALFESTU – 1. část.

Ještě, než všecko sbalíme a 11. ročník metalového svátku METALFEST bude definitivně za námi, posíláme vám na šťastnou cestu domů 1. část fotoreportu ze včerejšího dne. Mrkněte. Další část a fotoreport ze svěží, barevné závěrečné show kapely WITHIN TEMPTATION vám sem dáme brzy. Díky milí fanoušci, byli jste naprosto suproví a atmosféra, kterou se vám podařilo v amfiteátru Lochotín v PLZNI letos vytvořit, bude nezapomenutelná jistě nejen pro vás, ale i pro nás a zejména pro účinkující kapely, které si tu krásnou euforii z tohoto festivalu šťastně odváželi s sebou domů. Díky vám všem!

Třetí den METALFESTU zakončili včera svou velkolepou show RUNNING WILD!

Podívejte se na fotoreport!

Včera večer se na METALFESTU v PLZNI odehrála na heavy-metalovém pirátském korábu RUNNING WILD veliká oslava. Kapitán Rolf Kasparek se svými kumpány fanoušky nešetřili a od samého začátku sypali jeden hit za druhým, navíc za doprovodu působivé ohnivé a ohňostrojové show! Kdo tam nebyl, o hodně přišel…mrkněte se na fotoreport a užijte si dnešní, poslední festivalový večer!

...

WITHIN TEMPTATION se omlouvají z dnešní autogramiády na METALFESTU v PLZNI!

Plánovaná autogramiáda headlinera dnešního dne, holandské metalové kapely WITHIN TEMPTATION se neuskuteční. Důvodem je nachlazení zpěvačky Sharon Del Adel, která potřebuje pošetřit a zmobilizovat všechny síly, aby vám dnes večer mohla předat maximální dávku energie, na kterou jste od nich zvyklí, kterou mají v plánu a kterou si po tak dlouhé době ticha zasloužíte! WITHIN TEMPTATION dnes večer uzavřou svou fantastickou show celý letošní 11. ročník festivalu METALFEST OPEN AIR v PLZNI.

Jednodenní vstupenky ještě můžete zakoupit ve festivalové pokladně, tak neváhejte a přijďte!

ELUVEITIE včera večer svou parádní show probudili i samo nebe!

Máme pro vás krátký fotoreport!

Včerejší večer patřil v Amfiteátru Lochotín v PLZNI švýcarské kapele ELUVEITIE. Celá kapela od samého začátku neskrývala své nadšení z návratu živého koncertování a jejich elán a energie, kterou chrlili z pódia ve finále probudila i samo nebe, které k jejich propracované show plné pyroefektů přidalo i pár vlastních kousků z nebeského pyro arzenálu…byla to elektrizující, osvěžující show, která úspěšně spláchla pot a prach včerejšího dusného dne…užívejte si třetí festivalový večer, milí fans!

Na festivalové pokladně jsou ještě stále v prodeji j...

KREATOR včera večer řádně zatopili na pódiu METALFESTU! Mrkněte na fota!

Komu se včera večer náhodou třeba chtělo spát, tak ho to s příchodem včerejšího headlinera na pódium 100% přešlo. KREATOR spustili svoji pekelnou show a nedali fanouškům sebemenší šanci vydechnout. Nažhavený a energií nabitý Mille Petrozza a spol. servírovali jednu divokou thrash pecku za druhou, a nejen z kytar se jim kouřilo…byl to famózní závěr prvního dne festivalu. Mrkněte na fotky a užívejte dnešního, druhého dne.

...

POZOR! Důležité upozornění pro přijíždějící návštěvníky METALFESTU

 ohledně PARKOVÁNÍ!

Fanoušci a návštěvníci METALFESTU, věnujte prosím pozornost tomuto důležitému upozornění! Přilehlá parkoviště v okolí amfiteátru Lochotín jsou již zcela zaplněna! Proto prosíme návštěvníky festivalu, kteří budou na festival teprve přijíždět, aby své vozy dále parkovali na odstavných parkovištích, která jsme pro vás domluvili.

-    parkoviště u Hypermarketu Globus (Chotíkov 385). Zde je parkování domluvené v přesně ohraničeném prostoru. Parkujte prosím pouze v tomto označeném prostoru (viz. Mapa). Zároveň se omlouváme, že je toto pa...

POZOR! Důležité upozornění pro návštěvníky METALFESTU ohledně PARKOVÁNÍ!

Fanoušci a návštěvníci METALFESTU, věnujte prosím pozornost tomuto důležitému upozornění! Přilehlá parkoviště v okolí amfiteátru Lochotín jsou již zcela zaplněna! Proto prosíme návštěvníky festivalu, aby své vozy dále parkovali na odstavných parkovištích, která jsme pro vás domluvili.

-    parkoviště u Hypermarketu Globus (Chotíkov 385). Zde je parkování domluvené v přesně ohraničeném prostoru. Parkujte prosím pouze v tomto označeném prostoru (viz. Mapa). Zároveň se omlouváme, že je toto parkoviště trochu dále od festivalového areálu, ale funguje zde MHD. K přep...

Metalovým fanouškům začíná velká, 4 denní metalová párty v PLZNI - METALFEST 2022!

Podívejte se na malý fotoreport z místa!

Okolí festivalového amfiteátru Lochotín už je obleženo fanoušky, kteří se zde sjíždějí ze všech koutů světa na první letní svátek rocku a metalu u nás, na METALFEST 2022. Veřejná tábořiště i parkoviště se plní, výměna vstupenek za festivalové pásky jede na plné obrátky, stejně jako stan na dobíjení čipů či stánky s občerstvením. Všude panuje pohoda a výborná nálada z očekávání toho, co přijde zítra! Konečně, po 2 letech se tady rozduní metal naživo!

Buďte u toho! Festivalové vstupenky i jednodenní vstupenky budou zítra od 9 hodin rán...

Frýdecko-místecká banda 100na 100 vás zve na METALFEST v PLZNI!

11. ročník mezinárodního metalového open airu METALFEST vypuká v amfiteátru Lochotín v PLZNI již zítra, ve čtvrtek 2.6. ve 12:00! Jednou z potvrzených kapel je i domácí hard-rocková kapela 100na 100, která pro vás natočila krátkou videopozvánku!Doražte, lístky ještě jsou! Festivalové i jednodenní vstupenky budou k dostání (za hotové!) ve festivalové pokladně před areálem od zítřka 09:00 ráno!

...

METALFEST 2022 je tady!

11. ročník mezinárodního metalového festivalu METALFEST OPEN AIR (Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ) je připraven a od této chvíle jsou pro vás veřejná tábořiště, výměna vstupenek za festivalové pásky a nabíjecí stan čipů v provozu. Od 15:00 se otevřou také první stánky s občerstvením a zítra už to pořádně roztočíme! Pro vás, co jste tady, vítejte! Pro vás, co jste na cestě, šťastně dojeďte, vy, co se sem teprve chystáte, těšíme se na vás a úplně všem přejeme jenom krásné zážitky z letošního, tak dlouho očekávaného ročníku tohoto skvělého festivalu!

Vstupenky ještě jsou! Celofestivalové ...

Posíláme vám první, sluncem zalitý pozdrav z PLZNĚ! Máme pro vás fotoreport z příprav!

Už pozítří to v PLZNI, Amfiteátru Lochotín všechno vypukne! Stavby METALFESTU jsou v plném proudu, podívejte se na náš fotoreport.

Přijeďte na festival klidně dříve! Vyměnit si vstupenky za festivalové čipové pásky můžete už zítra od 10:00 do 23:00 a vyhnete se frontám!  

Vstupenky na festival ještě jsou! Celofestivalové i jednodenní vstupenky budu v prodeji ve festivalové pokladně před areálem (pouze v hotovosti!) od čtvrtku 2.6. od 09:00 ráno.

Těšíme se na vás!

...
text_pagination