Industrial-metaloví šílenci z Finska, TURMION KÄTILÖT, přivezou svou disko mašinu...na METALFEST do PLZNĚ!

METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6. 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


Amfiteátr Lochotín v PLZNI zažije letos v rámci METALFESTU nejdivočejší, nejšílenější a skvěle chaotickou disko-metalovou párty! Super disco beaty 90. let, melodie i sing-a-longs, vše v jednom parádním, potemnělém humbuku kapely, která neuznává žádná pravidla – to jsou Finové TURMION KÄTILÖT! Pokud jste je včera v PRAZE náhodou nestihli, těšte se na červen a na METALFEST v PLZNI, neboť tato lehce zvrácená disko-metalová mašina se sem, se svou nejnovější deskou „Omen X“ vrací a nenechá zde kámen na kameni!


Zpěvák MC Raaka Pee k nové desce říká: „Naše Album ‚Omen X‘ je vyvrcholením dvaceti let ošklivých slov a hnusných myšlenek. Obsahuje příběhy o oddanosti i smrti. O mateřské lásce, násilí i celém lidstvu. Všechny tyto příběhy jsou skutečně prožité, procítěné a nyní i vykřičené nahlas. ‚Global Warning‘ bylo varování, ‚Omen X‘ je opravdovým odhalením naší diskotéky.“


Nuže? Na METALFESTU v PLZNI se bude tančit a pařit jak o závod! Buďte tam!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce února, můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream či Plzeňská vstupenka.