THE UNITY mají nového člena a představí se společně na METALFESTU v PLZNI v červnu 2023!METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6. 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


Německo-italská power-metalová kapela THE UNITY se rozrostla o baskytaristu EDGUY Tobiase „Eggi“ Exxela a těší se na společné koncertování! Jednou z největších příležitostí se jim dostává nyní, potvrzením na METALFEST 2023 do PLZNĚ, Amfiteátru Lochotín.


 „Jsem opravdu šťastný, že jsem součástí jedné z hudebně nejsilnějších a v živém kontextu nejnapínavějších evropských metalových kapel,“ vysvětluje Exxel, který spolu s Richterem, Ehrém, zpěvákem Gianbou Manentim, kytaristou Stefem E a klávesistou Saschu Onnenem vytváří nyní absolutně úžasnou metalovou šestici.
Po jejich čtyřech úspěšných albech „The Unity“ (2017), „Rise“ (2018), „Pride“ (2020) a „The Devil You Know – Live“ (2021), cestovali po celé Evropě a nyní se pečlivě připravují na novou koncertní sezónu, 2023. O tom, Tobias Exxel dokonale zapadá do struktury kapely, nebylo pochyb už vloni na festivalu Rock Castle. "Po několika fantastických vystoupeních, kdy nám Eggi vypomáhal, je jeho trvalé přijetí do kapely jen přirozeným vývojem," souhlasí všichni zúčastnění. „Spolu s Eggim si naši fanoušci mohou být jisti, že máme v rukávu spoustu nových překvapení."Nové studiové album chystá kapela na podzim 2023. „První písně už jsou složené a na mnoha dalších nápadech se momentálně pracuje,“ dává nahlédnout do současného stavu produkce bubeník Michael Ehré. Třeba už na METALFESTU v PLZNI, na začátku června si THE UNITY vyzkouší některé nové kousky zahrát live, uvidíme.


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce roku můžete objednávat stále pouze na těchto stránkách.