THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA vydali nový singl!Kapela THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA se těší z posledních teplých slunečních paprsků a posílá vám hymnu pozdního léta, která vám prodlouží lehkost a radost z této sezóny.


Kapela k tomu uvádí: „Některé kapely by mohly upadnout do deprese, až skončí léto a začne se roztahovat tma. Ale ne The Night Flight Orchestra. Místo toho se rozhodli oslavit léto, které bylo, léto, které už možná nikdy nepřijde, ale vždy bude s vámi, jako drobná sprška šampaňského, aby rozmrazilo vaše mrazem pokousané srdce. Impossibile je píseň pro všechny beznadějné romantiky, kterým visí na vlásku vzpomínky na jejich nedávné letní eskapády v naději, že jim pomůžou přežít blížící se zimu. Děkujeme Bonnie Jean za úžasné tancování na plážích v Kalifornii. Sebastianu Forslundovi, že dal dohromady tolik dojmů a vytvořil z toho nádherné video. „B-strana“ je coverem Reach out od Cheap Trick a vše, kromě hlavních vokálů a bubnů, bylo nahráno na turné, v turistických autobusech a zákulisních místnostech po celé Evropě, než jsme museli vyrazit domů, protože se hranice začínaly zavírat. Toto je zkrátka milostný dopis od The Night Flight Orchestra, kterým doufáme, že s námi budete i v následujících zimních měsících.“


My spolu s THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA oslavíme příchod toho příštího léta a naděláme si parádní nové letní vzpomínky! Na METALFESTU 2021, v amfiteátru Lochotín v PLZNI, 3. – 6. 6. 2021!


Festivalové vstupenky jsou k dostání na těchto stránkách za v sítích Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Podívejte se na nejnovější mistrovské dílo prvotřídní švédské klasické rockové bandy nazvané „Impossibile“ zde: