THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA vítá léto dalším videem! Naživo odstartují léto příští rok,... na METALFESTU v PLZNI!

Nejcharizmatičtější švédská letecká posádka THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA znovu rozhazuje perly, aby tak poskytla tu nejlepší atmosféru při příchodu skutečného léta a uvítala ty sladké letní pocity. Dopřejte si ještě sladší koktejly na slunci a rozhoupejte boky při „Burn For Me“! Vedle této fantastické písně, při které se nejde necítit dobře, vám nyní kapela servíruje i skvělé video, které vám jistě vyčaruje široký úsměv na tváři.

Kapela uvádí: „ „Burn For Me“ je píseň o prvním letním dni. A o tom, že ten konkrétní den může být také poslední. Motown beat prošel krvavýma očima melancholických Švédů, jako jemná připomínka toho, že kdykoli budete mít tušení pocitu, který by mohl vzplanout, měli byste se vzdát a nechat se spálit. THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, vedeni hlasy a svými démony, vám rádi poskytnou soundtrack k vašim vášním a zármutkům tohoto léta. Pojďme se ztratit ve věčnosti této chvíle“.


THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA dotáhnou léto a roztančí i vás, naživo! Už za rok, v červnu, na festivalu METALFEST 2022! 2. – 5. 6. 2022, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ!


Festivalové vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix a Festicket.

Podívejte se na video zde: