THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, účastník festivalu METALFEST v PLZNI, vydal novou desku a video!Dámy a pánové, připravte se na přistání! THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA vydali nové album „Aeromantic II“! Nové album nejslavnější švédské posádky je další vzrušující cestou k jádru kapely a jejich vášni cestovat a být v pohybu.
Než se však vydáte na další cestu, věnujte prosím chvíli poslechu pilotního oznámení: „Aeromantic II je dalším triumfálním návratem klasických rockových The Night Flight Orchestra. Oslava života s nádechem švédské melancholie. Aeromantic II je zlatý třpyt, kterého se nechcete zbavit, i když se vám nalepí všude. Je to vzpomínka, o které jste nevěděli, že ji máte, a každá budoucnost, o které jste nevěděli, že si ji přejete. Je to vidlička na silnici, světlo v tunelu a nečekaný čokoládový krém v bochníku chleba, je to život. Vydržte s The Night Flight Orchestra a oni vás teleportují čistou švédskou silou vůle do nekonečné hříšné noci osvětlené neonem. Tito muži a tyto ženy vás nechtějí pustit a vy víte, že vás milují, i když se vám občas zdá, že už to trochu přehánějí.“


Spolu s touto epickou jízdou vydali THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA ohromující video k písni „Change“. Nalaďte si dnes večer video a připojte se ke kapele na sklenku šampaňského a příjemné povídání v jejich virtuálním salonku pod širým nebem.

Kapela pokračuje: „Hledáš lesklou plochu? Hledáš hloubku? Hledáš smaragdový oblouk, který překlenuje protiklady? Už nehledej. The Night Flight Orechstra znovu přistáli, i když krátce, aby ti poskytli další plátek ze smyslu života. Aeromantic II vás zanechá otřesené a vzrušené, ale zároveň euforicky osvícené. Tito švédští rošťáci přinesou diskotéku do sluncem spalujících pustin, do přízračných bažin, a vy ucítíte pohádkový prach ve zdánlivě beznadějném stavu. Uprostřed všeho je vždy pulzující hedonistické srdce a The Night Flight Orchestra vám poskytne další letový plán plný obscénních ilustrací, plán, který nikdy nekončí, a zavede vás nikam a všude současně. A to je přesně ten důvod, proč se vám zdá, že na téhle jejich cestě je možné všechno.“


POZOR! THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA přistane v červnu také v PLZNI, letištěm jim bude místní, krásný amfiteátr Lochotín a na palubu jste zváni vy všichni, co přijedete hledat nevšední zážitky na festival METALFEST OPEN AIR, který se zde bude konat ve dnech 2. – 5. 6. 2022. Cinknem se tam!


Festivalové vstupenky jsou k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix a Festicket.

Video „Change“ je tady: