THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, účastník festivalu METALFEST Open Air 2022,...ohlásila nové album a singl!

THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA jsou zpět! Nejslavnější švédská posádka s hrdostí oznámila druhou část ságy zvané „Aeromantic“, která spatří světlo světa 3. září. „Aeromantic II“ je další vzrušující cestou k jádru kapely a jejich vášni pro cestování a pohyb, a to opět v dokonalé rovnováze hořkosladkého smutku a čisté radosti ze života.
Album si můžete předobjednat >>ZDE<<


Kapela uvádí: „Aeromantic II je o kroužení po celé planetě ve stratosféře, kdy se vám nechce přistát. Je to pokračování cesty, kterou jsme zahájili před těmi lety. Švédská melancholie a láska k životu, jde o vytvoření nového alternativního světa pro všechny neklidné duše. My víme, že tam někde jste, cítíme vás. A Night Flight Orchestra vás zavede na lepší místo. Kde jsou noci plné Chardonnay a každý den vzrušující. Vemte nás za ruku a pojďte s námi do zóny soumraku, kde je možné úplně vše.“


Na oslavu dobrých zpráv vám vaše vlastní letecká posádka THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA navrhuje dobrou láhev dobrého bílého vína, a to nejlépe k nové skladbě kapely „Chardonnay Nights“, kterou si můžete streamovat nebo stáhnout >>ZDE<<

Ale kapela THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA by nebyla nejlepším hostitelem na obloze, kdyby se nepostarali i o dobré společenské hry. >>Klikněte sem<< a nasměrujte letadlo krásnou osvětlenou oblohou, překonejte skóre a poslechněte si ještě více novinek od TNFO.


Kapela o "Chardonnay Nights": „Tato píseň vypráví příběh nekonečných letních nocí a zoufalého boje mladého muže posunout své zítřky někam daleko. Ponoříte se do nouze přítomného času a objevíte způsob, jakým tajemství noci odhaluje neznámé pravdy, které nemusíte vidět úplně jasně a ostře, jen je prostě musíte vidět.“THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA nabírá nové pasažéry na svoji cestu, vyprávějící příběhy zlomených srdcí, nadějných nových začátků a slavných párty nocí už příští rok na festivalu METALFEST OPEN AIR v PLZNI, Amfiteátru Lochotín (2. – 5. 6. 2022!)! Neváhejte ani vteřinu, bude to parádní dobrodružství!


Festivalové vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.