THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, účastník METALFESTU 2021, šíří vánoční vibrace novým singlem!Jsou skoro Vánoce! Švédská rocková posádka THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA ohlašuje tento čas útulných večerů, horké čokolády a zasněžených polí svým hudebně šumivým šampaňským od krbu a posílá svůj vánoční singl „Paper Moon“! Oblečte si tedy své nejlepší sváteční oblečení a podívejte se na video k vánočnímu dárku od THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA!

Kapela k tomu říká: „Právě včas, na vánoční svátky, vydává The Night Flight Orchestra svůj nový singl „Paper Moon“, náladové švédské melodrama. Tato píseň pojednává o všech těch emocích, které jste obvykle schopni potlačit, ale které vybublají na povrch, kdykoli se blíží sentimentální čas, jako třeba Vánoce. Je to píseň o těch, které milujete, ale také o těch, které jste milovali a ztratili, o těch, které jste milovali na dálku, ale kteří zmizeli z vašeho života dřív, než jste jim kdy měli šanci říct, co k nim opravdu cítíte. Už jste se tolikrát pokoušeli umlčet ty hlasy v zadní části hlavy šampaňským a léky proti bolesti, ale nikdy to opravdu nefungovalo, že? Paper Moon je soundtrackem ke všem vašim minulým neúspěchům, ale také k novým, vratkým začátkům kocoviny“.


Ano, Vánoce jsou časem sentimentu, ale také velkého očekávání a těšení se. A vy se máte na co těšit! THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA přistane se vší svou osobitostí na pódiu Amfiteátru Lochotín, v PLZNI, na METALESTU 2021 ve dnech 3. – 6. 6. 2021!


Festivalové vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Tickestream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Video zde: