THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, jedna z hvězd METALFESTU 2022, vítá slunce novým videem!Je čas přinést ze sklepa a oprášit šampaňské, nalít si tento šumivý nápoj a znovu začít tančit ve svých obývacích pokojích! Jedinečná švédská „cabin crew“ THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA už svým novým singlem „White Jeans“ objímá první sluneční paprsky slibného léta.
Společně se sladkými melodiemi budoucí hymny sdílí tato rocková posádka video se známou švédskou televizní osobností Frederikem Lexforsem.

Kapela k tomu říká: „Pokud vás tahle píseň nedonutí vstát ze svého opotřebovaného hnědého sametového gauče, obléknout si své sněhově bílé džíny a vyrazit do ulic zatančit si se svými sousedy, tak pak už nic! Jaro je tady, a je čas si vyrazit!"


THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA vydali své poslední album „Aeromantic“ v únoru 2020. Toto velmi chválené mistrovské dílo se singly „Divinyls“ a „Transmissions“ se dostalo až na 13. místo v německých hitparádách.


A u nás, na pódiu nádherného amfiteátru Lochotín v PLZNI, přistanou s celou parádou 2. – 5. 6. 2022 v rámci METALFESTu 2022! Let s nimi je fantastickým zážitkem, nenechte je uletět bez vás!


Festivalové vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, TickletMaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Na video se mrkněte zde: