Švédská power-metalová kapela MAJESTICA vydala druhý singl! Naživo zahrají na METALFESTU!Švédští power-metaloví hrdinové MAJESTICA nelení, a tak se jim už zelení. Už dnes vydávají svůj speciální vánoční dáreček všem fanouškům, album s názvem „A Christmas Carol“. Je to čistý symfonický power metal v duchu MAJESTICA spolu s prvky inspirovanými lidmi a příteli z TWILIGHT FORCE, RHAPSODY, ALANEM SILVESTRI, DANNYM ELFMANEM a JOHNEM WILLIAMSEM. Nyní vám kapela posílá videoklip ke svému druhému singlu z této desky „Ghost Of Marley“.


Basista Chris David to komentuje: "Toto je úplně první píseň, kterou MAJESTICA vydala, je to duet a je to také naše první hudební video s trochou divadla. „Ghost of Marley“ je rozhovor mezi hlavní postavou z „A Christmas Carol“ Ebenezerem Scroogem, kterého navštíví duch jeho starého spolupracovníka Jacoba Marleyho. Na videu jsem jako Marley a Tommy jako Scrooge. Pro mě osobně to byla jedna z nejnáročnějších písní, které jsem doposud nahrál, a to jak hudebně, tak vizuálně, ale byla to velká zábava!“


Kapelu MAJESTICA naživo si užijeme v červnu, na METALFESTU v PLZNI, Amfiteátru Lochotín! (3. – 6. 6. 2021!). Nezbývá, než se těšit!


Festivalové vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Na video se podívejte zde: