Švédská metalová hvězda ARCH ENEMY potvrzena na METALFEST 2023 do PLZNĚ!METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6.- 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


Čas plyne, svět se mění, ale některé věci prostě zůstávají. Třeba metal. Metal žije, protože jeho duch je věčný, ale je jen málo kapel ztělesňující jeho intenzitu, integritu a jeho vznešené umělecké ambice My máme štěstí, jedna z takových kapel, navíc jedna z nejoslnivějších z nich, kapela ARCH ENEMY, zavítá příští rok na 12. ročník mezinárodního metalového festivalu METALFEST OPEN AIR 2023 do PLZNĚ!


ARCH ENEMY je moderní metalová kapela, založená ve Švédsku v polovině 90. let bývalým kytaristou Carcass/Carnage Michaelem Amottem. Posledních 25 let strávila šířením neomylného kréda technické dokonalosti, génia skládání písní a bouřlivého, neodolatelného živého vystoupení. Tato melodic-death metalová banda vládne světu v rámci svého oboru, k čemuž výrazně napomáhá angažování bývalého sekerníka NEVERMORE Jeffa Loomise a především krásné kanadské modrovlásky Alissy White-Gluz, jejíž atraktivní vzhled a hromové hlasivky stále přitahují ke kapele obrovskou armádu fanoušků a ctitelů. Letos vydali ARCH ENEMY novou, svou již 11. desku „Decievers“. 11 nových, nemilosrdně agresivních a zároveň melodických skladeb, stále v plné rychlosti a síle! Kdo se o tom nepřesvědčil o uplynulém víkendu v PRAZE, má nyní další, jedinečnou šanci! V nově a vkusně opraveném amfiteátru Lochotín v PLZNI se zase jednou otřesou základy! A vy, praví a věrní fanoušci metalu, budete určitě u toho!


První, limitovaná edice festivalových vstupenek na METALFEST 2023, za super cenu, platnou jen do konce října, nebo do vyprodání limitované edice, jsou v prodeji! Exkluzivně na těchto stránkách!