Švédská MAJESTICA vydává nový singl!V roce 2019 vydali švédští power metaloví hrdinové MAJESTICA své debutové album „Above The Sky“, které se v metalové komunitě setkalo s obrovským úspěchem. Nyní v roce 2020 jsou zpět nejen s novým albem, ale přímo se speciálním zážitkem pro své fanoušky: vánočním hudebním power metalovým albem s názvem „A Christmas Carol“. Je to čistý symfonický power metal v duchu MAJESTICA spolu s prvky inspirovanými např. TWILIGHT FORCE, RHAPSODY, ALANEM SILVESTRIM, DANNY ELFMANEM a JOHNEM WILLIAMSEM.

Chris David to komentuje: „Pokud znáte příběh filmu „A Christmas Carol“, myslím, že název „Ghost of Christmas Past“ vám řekne, o čem ta skladba je. Ale pokud ne, jde o minulost Ebenezera Scroogeho, co se stalo v jeho raných létech a jak se stal chamtivým osamělým mužem, kterým je. V singlu můžete slyšet mnoho prvků, které vánoční nahrávku symbolizují. Jedná se opravdu o symfonické powermetalové vánoční hudební album, takže samozřejmě uslyšíte sáně, zvonkohru, rozeznatelné vánoční melodie a vzhled „The Majestic Choir“. Je to však také album MAJESTICA a slibuji, že to jde poznat!“


MAJESTICA zahájila předobjednávku vánočního alba. Bude k dispozici digitálně a na CD. Předobjednejte si „A Christmas Carol“ >>ZDE<<


Na kapelu MAJESTICA se můžete těšit naživo už v červnu 2021, na METALFESTU v PLZNI, v Amfiteátru Lochotín! (3. – 6. 6. 2021!)


Festivalové vstupenky jsou k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Na video k prvnímu singlu s názvem „Ghost Of Christmas Past“ se podívejte tady: