Švédové EVERGREY potvrzují svoji účast na METALFESTU 2021!Pokračujeme v radostných zprávách, týkajících se 11. ročníku festivalu METALFEST Open Air, který se přesunul na nový termín 3. – 6. 6. 2021 a přidává jeden hrací den navíc! Do překrásného amfiteátru Lochotín v PLZNI dorazí příští rok také známá švédská progressive metalová kapela EVERGREY!
Kapela okolo frontmana a skladatele Toma S. Englunda je již od roku 1993 synonymem technicky a kompozičně vynikajících hudebních kousků. Jejich aktuální album „The Atlantic“ (2019) je považováno za jedno z nejneobvyklejších a nejinovativnějších progresivních metalových aktů vůbec.
Představuje třetí část jejich trilogie „Hymns For The Broken“ o dobrodružstvích života, která odstartovala v roce 2014 jako „Hymns For The Broken“, následovaná úspěšnou druhou částí „The Storm Within“ (2016). Nové album je v plánu začátkem roku 2021!


Máme se na co těšit!  Nové album EVERGREY naživo, na METALFESTU v PLZNI (3. – 6. 6. 2021, amfiteátr Lochotín)!


Již zakoupené vstupenky na festival zůstávají v platnosti i na nový termín festivalu!


Festivalové vstupenky jsou nadále v prodeji na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.