Švédové EVERGREY oznámili vydáno nového alba! Live už letos v červnu na METALFESTU v PLZNI!Švédská progressive-metalová banda EVERGREY nedávno oznámila vydání nového alba „A Heartless Portrait (The Orphean Testament)“, které vyjde 20. května 2022.
První vlaštovka z alba v podobně prvního singlu „Save Us“ je venku.


Předobjednávky alba >>ZDE<<


Tom S. Englund k písni „Save Us“: „Save Us“ je o nás, o vás a o mně. Je to o tom, jak se naše mysl stává rukojmím ve světě, kde je malování si optimálních portrétů nás samých důležitější než to, kým skutečně jsme. Je to o mém pozorování lidí kolem sebe, kteří mají pocit, že nejsou dost dobří pro tento svět nebo pro sebe. Obávám se, že jsme ztraceni, a myslím, že si musíme navzájem pomáhat, abychom našli cestu zpět k tomu, co je důležité, abychom znovu objevili pravý smysl sebe sama. Protože my, umělci, také přispíváme sociálním médiím, které dnes potřebujeme k živobytí, je to o paradoxu být chycen ve světě, ze kterého je těžké se osvobodit. Mohu si jen přát, aby naše hudba vnesla do této rovnice určitou rovnováhu.“


Přípravy na první letošní letní festival METALFEST OPEN AIR 2022, který vypukne už ve čtvrtek 2. června v PLZNI, v amfiteátru Lochotín a bude zde burácet až do neděle 5. června, jsou v plném proudu! Čas letí, tak neváhejte a objednávejte festivalové vstupenky, festivalové veselí a zážitky jsou po 2 letech konečně zpět!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce března, jsou k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix, Festicket a GoOut.

Na singl "Save Me" se mrkněte tady: