SOULFLY se vrací k „Prophecy“! Nenechte si ujít speciální show na METALFESTU v PLZNI,.......kde nejsilnější sestavu SOULFLY doplní skvělí muzikanti jako mystický umělec Hornsman Coyote a slavný gospelový zpěvák Asha Rabouin!

Rok 2020 přináší desku kapely SOULFLY z roku 2004 „Prophecy“ opět k životu!  Uznávaná kapela představí několik koncertů v rámci „Return To Prophecy“. A jeden z nich bude patřit také nám a festivalu METALFEST Open Air, který se koná 4. – 7. 6. v PLZNI!


S tolika epickými nahrávkami pod svou taktovkou a svým jménem, nemá metalový bard, Max Cavalera, žádný problém představit nové generaci svůj kmen a hudbu, na kterou byli fanoušci kdysi příliš mladí, aby ji mohli vidět, nebo na ni zapařit! A buďte si jisti, že nebudete zklamáni! Ze všech stran se line chvála! Nová sestava kapely - Zyon Cavalera na bicí, Mike Leon na basu a Maxův vždy přítomný kytarista, neobyčejný Marc Rizzo, je dosud nejsilnější sestava SOULFLY v historii! Čistá síla této fantastické čtyřky, přivede „Prophecy“ opět k životu!


Zazní písně jako „Prophecy“, „Living Sacrifice“, „Mars“ a „I Believe“. Show bude obohaceno také speciálním vystoupením mystického reggae umělce Hornsmana Coyota a slavného gospelového zpěváka Ashy Rabouina! Skladba „Moses“ pozvedne koncert do nové nedotknutelné, vesmírné úrovně, zatímco slavná emotivní píseň „Wings“ se vám vryje hluboko do srdcí a uzavře celou show!  


Noc před tím, než vypukne tento velký „návrat k proroctví“ budete moci ještě navštívit malý, komorní koncert v plzeňském DEPU2015. Pokud přijdete, připravte svoji duši na sváteční slavnost, kde zazní opravdu vzácný koncertní set obsahující např. „Tree of Pain“ či „Inner Spirit“.


Léto patří festivalům, tak si tento nenechte ujít! S „Return to Prophecy“, přivádí Max svou dlouhodobou vizi mixu metalu a world music k životu! Nechť oheň kmene SOULFLY hoří jasně!
Na METALFESTU v PLZNI!


Festivalové vstupenky, za cenu platnou do konce února, můžete objednávat na těchto stránkách a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster a Plzeňská Vstupenka.