SOULFLY, jeden z headlinerů METALFESTU 2021, jsou ve studiu, kde nahrávají nové album!Metalová ikona SOULFLY s hrdostí oznámila zprávu o tom, že vstupují do studia a nahrávají pokračování jejich vydařené a velmi uznávané desky „Ritual“ z roku 2018. Na dvanáctém albu skupina pracuje s producentem Arthurem Rizkem (CAVALERA CONSPIRACY, POWER TRIP, CODE ORANGE) v Platinum Underground studiu ve Phoenixu v Arizoně.


Max Cavalera to komentuje: „Na této desce pracuji se svým synem Zyonem už od června loňského roku. Nyní jsme ve studiu s producentem Arthurem Rizkem a vytváříme spolu opravdu divokou desku. Očekávejte neočekávané! Žádná pravidla, žádné limity, nic nás nesvazuje, je to čistokrevný SOULFLY!“


Dosud nepojmenované album je předběžně naplánováno k vydání ke konci letošního roku! Zůstaňte naladěni, další informace budou následovat!  


Jedinečného Maxe Cavaleru a jeho SOULFLY si vychutnáme plnými doušky letos v červnu, v PLZNI, v Amfiteátru Lochotín v rámci festivalu METALFEST Open Air, který bude letos poprvé 4denní a uskuteční se ve dnech 3. – 6. 6. 2021! SOULFLY potvrdili, že opravdu vystoupí na METALFESTu hned 2x. Kromě velmi speciálního koncertního setu „Return To Prophecy“ se můžeme těšit i na souhrn nejoblíbenějších písní SOULFLY, a to hned první den festivalu!


Celofestivalové vstupenky na METALFEST jsou v prodeji a objednávat je můžete na těchto stránkách a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.