Ruská melodic-metalová banda AMALGAMA potvrzena na METALFEST Open Air 2022!Letní festivalovou sezónu nadcházejícího roku 2022, po dvouletém odkladu, odstartuje na začátku června velký, poprvé 4denní, metalový open air METALFEST. 11. ročník festivalu se opět uskuteční v překrásném amfiteátru Lochotín v PLZNI a soupiska potvrzených kapel je víc než lákavá.
Na METALFESTU 2022 se ve dnech 2. – 5. 6. 2022 můžete těšit na takové metalové hvězdy jako jsou např. RUNNING WILD, WITHIN TEMPTATION, KREATOR, ELUVEITIE, DORO, SONATA ARCTICA, HYPOCRISY, GLORYHAMMER, BATTLE BEAST, ENSIFERUM a mraky dalších…


Nově nyní do seznamu potvrzených kapel připisujeme ruskou melodic-power-metalovou kapelu AMALGAMA, která si svým posledním, parádním vystoupením u nás, na ZIMNÍM MASTERS OF ROCK, získala srdce mnoha fanoušků. Kapela, ve které aktuálně působí také známý kytarista u kapely U.D.O. Andrey Smirnoff, připravuje vydání nové desky, kterou vám ve své, zbrusu nové super show představí právě na pódiu festivalu METALFEST! Nenechte si je ujít!


Jako jednu z prvních ochutnávek nového alba, vydala nedávno AMALGAMA nový singl „Lonely Voice“, kterou napsal a produkoval právě kytarista Andrey Smirnoff. Na aranžmá se podílel Stefan Kaufman (ex-Accept a U.D.O.).

Festivalové vstupenky, stále za super cenu, platnou do konce ledna, můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix či Festicket.

Na video k novému songu kapely AMALGAMA se podívejte tady: