RAGE vypustili do světa další nový singl a video! Live na METALFESTU v PLZNI!RAGE jsou jednou ze skutečných ikon metalu. Jejich téměř 40ti-letá hudební kariéra pomohla formovat německý heavy metal až do dnešní podoby. Nyní kapela poprvé zkouší remix!


Myšlenka vyrobit remix písně RAGE se zrodila na velkém metalovém festivalu v Japonsku před několika lety, když se setkali s Federicem Agredou Alvarezem, lépe známým jako ZARDONIC, který je mezinárodně uznávaným DJem, známým díky jeho práci např. pro Bullet For My Valentine, Nine Inch Nails, nebo Sonic Syndicate.
Výsledkem je strhující nová verze písně RAGE „The Age Of Reason“. Nyní tedy přichází jedinečná příležitost poslechnout si staré známé RAGE nově, jak jste je nikdy předtím neslyšeli!

Píseň je k dispozici na všech digitálních platformách,>>ZDE<<


My se můžete těšit na RAGE naživo, už letos v červnu, na mezinárodním metalovém festivalu METALFEST OPEN AIR v PLZNI, Amfiteátru Lochotín (2. – 5.6.2022), anebo pak v říjnu, v rámci jejich turné s kapelou BRAINSTORM ve ZLÍNĚ či v PRAZE! Když dáte obě akce, zlobit se nebudem…


Vstupenky na METALFEST jsou k dostání na těchto stránkách.


Na video se můžete podívat zde: