Přátelé, kamarádi,před dvěma dny obletěla svět zpráva, že legendární JUDAS PRIEST překládají opět o rok oslavu svých padesáti let na hudební scéně a s tím se přesunul na další rok i festival MASTERS OF ROCK. Pandemie Covid-19 stále drtí koncerty a festivaly a ze stejných důvodů jsme nuceni vám oznámit, že i náš další festival, METALFEST OPEN AIR v PLZNI se přesouvá na rok 2022.


Je to smutné, koukat se na další promarněné léto, ale nelze nic dělat. Snad dobrou zprávou je, že kapely jsou nadržené se vám předvést a společně s vámi zapařit. A to nám i usnadňuje jednání s nimi. Co se týče METALFESTU, tak téměř všichni již v této chvíli potvrdili svou účast na opět přesunutém ročníku. A to je skvělá zpráva! Dělali jsme vše pro to, abyste za rok viděli všechny umělce, kteří v programu figurovali již po dvě léta…


11. ročník plzeňského festivalu METALFEST OPEN AIR se tedy přesouvá na 2. – 5. 6. 2022. Zůstávají čtyři plnohodnotné festivalové dny. Stejně jako oblíbený areál, Lochotínský amfiteátr. Znovu potvrzené kapely vidíte na banneru níže ????


Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nadále si je můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.


Za rok se na vás moc těšíme! Už to musí vyjít!


Rocku a metalu zdar!