Polský death-black ďábel BEHEMOTH si příští rok přijede pro plzeňský METALFEST!METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6. 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


Jak jsme včera slíbili, představujeme vám dnes další potvrzenou kapelu plzeňského METALFESTU 2023, který se uskuteční ve dnech 2. – 4. 6. 2023 v suprovém amfiteátru Lochotín v PLZNI! A není to nikdo jiný, než ďábelská death-black legenda z Polska – BEHEMOTH!


Tady končí sranda…přichází temnota, zlo a hlavně obrovské chvění z očekávání…BEHEMOTH. Během své pozoruhodné 31leté kariéry se tito polští pekelníci – v čele s Adamem Darskim alias Nergalem, stali více než jen architekty legendární extrémní metalové scény své země. V průběhu tří dekád a předchozích 11 alb se stala Nergalova jedinečná vize BEHEMOTH něčím mnohem větším než jen pouhou black metalovou kapelou. Stali se ztělesněním vzpoury, individuality a neochvějného sebevyjádření, které je založeno na vzdělaném světonázoru a světskosti, což vyústilo v jejich zablokování, od tisku až po polskou katolickou církev. Jejich letošní novinka „Opvs Contra Natvram“ vlastně znamená jít proti proudu. Je to negativum hodnot, morálky a etiky, proti kterým Nergal stojí. Je to něco jako soundtrack k zvláštním a velmi problematickým časům, které stále prožíváme. Necháte se opět lapit světově proslulým metalovým ďáblem? Tady nečekejte žádné kompromisy, připravte se na úchvatnou, originální a dechberoucí show a další inspirativní kázání všem kacířům na METALFESTu v PLZNI!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou už jen do příštího pondělí, 31.10. (!), nebo do vyprodání této, již druhé edice vstupenek, můžete objednávat zatím stále jen na těchto stránkách!