Nové informace pro návštěvníky, kteří přijedou na letošní METALFEST do PLZNĚ v autě...nebo karavanu!

Milí fanoušci, přinášíme vám nové informace ohledně PARKOVÁNÍ osobních aut a karavanů na našem nejbližším festivalu METALFEST OPEN AIR 2022, který vypukne už 2. června v amfiteátru Lochotín v PLZNI!

PARKOVÁNÍ PRO OSOBNÍ AUTA v okolí areálu a jeho přilehlých loukách je zpoplatněno jednorázovou částkou 200 kč při příjezdu na parkovací místo, a to pouze v hotovosti! Parkování bude platné po celou dobu trvání festivalu. Automobil se zaplaceným parkovacím stáním bude označen samolepkou, která bude sloužit i k případnému odjezdu a návratu. Parkovací místa na loukách budou stejná jako v minulosti a budou značena při příjezdu směrem k festivalovému areálu. V případě naplnění parkovacích kapacit bude možnost využití dalšího parkování mj. v Parkovacím domě Rychtářka.

PARKOVACÍ MÍSTA PRO KARAVANY A OBYTNÉ VOZY budou zpoplatněny částkou 800 kč, bude pro ně vyhrazeno značené místo na přilehlé louce v blízkosti areálu a platit bude taktéž po celou dobu festivalu.
Vzhledem k omezené kapacitě těchto parkovacích míst je bude možné zakoupit POUZE PŘEDEM na festivalovém webu, >>TADY<<

Doporučujeme si své místo zde rezervovat včas! Po vyčerpání kapacity těchto stání budou moci návštěvníci své karavany a obytné vozy přistavit na parkovišti u Globusu.

Začněte si plánovat svůj pobyt na METALFESTU do detailu, ať už si na místě můžete jen nerušeně užívat hudební koncerty bez zdržování.

Vstupenky na METALFEST 2022 jsou v prodeji a objednávat je můžete na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix, Festicket nebo GoOut.