Německá thrash metalová kapela EXUMER další nově potvrzenou kapelou METALFESTU 2021!Se svoji aktuální deskou „Hostile Defiance“ (2019) a svým pověstně pekelným show se thrash tank zvaný EXUMER přihrne příští léto na METALFEST 2021 do PLZNĚ! Jejich tvorba je stejně jako jejich historie rozmanitá, divoká, plná nečekaných zvratů. Můžete čekat rychlé a drsné songy, stejně jako melodičtější pasáže, či písně ve středním tempu. Každý fanoušek si tam najde to své. Název zatím poslední desky je sice zjevně agresivní, lyrický obsah je však mnohem hlubší, díky zájmu frontmana kapely Mema Von Steina o porozumění duševním chorobám. Každopádně nás čeká zajímavá show kapely, která svým thrash metalem dobyla svět a stala se tak jednou z hlavních německých thrashmetalových legend, které svou slavnou éru začaly v 80´letech a s lehkostí sobě vlastní dokázali tu silnou, neutuchající energii přenést do let 2020´.


Střihněte si řízný thrash s kapelou EXUMER naživo! Příští rok na 4enním METALFESTU 2021 v amfiteátru Lochotín v PLZNI (3. – 6. 6. 2021)!

Zakoupené vstupenky na festival zůstávají v platnosti i nový termín festivalu!

Celofestivalové vstupenky na METALFEST 2021, jsou stále k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.