Metaloví srandisti NANOWAR OF STEEL posílají ochutnávku své taneční show,...kterou chystají i pro METALFEST v PLZNI!

METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6. 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ

Perfektní metalová parodie, to jsou NANOWAR OF STEEL a právě ti vám posílají skvělou ukázku toho, čeho se můžete letos v červnu na METALFESTU dočkat! Tahle banda dokáže rozpálit každý taneční parket, a pódium v Amfiteátru Lochotín v PLZNI nebude výjimkou! Mrkněte na jejich singl „Disco Metal“.
Nové album „Dislike To False Metal“ vychází 10. března a předobjednat si jej můžete už nyní, >>ZDE<<


NANOWAR OF STEEL o „Disco Metal“ říkají: "Disco Metal" je nejnovějším pokusem NANOWAR OF STEEL oklamat své fanoušky a posluchače. Protože toto není Disco (je to tanec) a hlavně proto, že je tam mnohem méně metalu, než by název napovídal. Mělo to mít název "Taneční hudba se zkreslenými kytarami" “, ale “Disco Metal” znělo prostě lépe.”


Tak, můžete si do začátku června, na METALFEST, nacvičit také nějakou tu taneční sestavičku a dát průchod svému, třeba dosud skrytému pohybovému talentu, kapela NANOWAR OF STEEL vás určitě roztančí a podpoří!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce února, můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream a Plzeňská vstupenka.