Metalová ikona a také potvrzená kapela METAFESTU v PLZNI 2021 - SOULFLY......vydává nové EP a posílá live video!

Metalová legenda SOULFLY s potěšením oznamuje vydání svého digitálního EP „Live Ritual NYC MMXIX“. Abyste to mohli pořádně oslavit, posílá kapela svým fanouškům live video ke skladbě „The Summoning“.
Zpěvák a kytarista Max Cavalera k tomu říká: „New York je fascinující město. Město, které nikdy nespí! Vždy se těším na hraní v NY. Gramercy je skvělé místo a dav SOULFLY byl v předních řadách tohoto „bojiště“ přeplněn a pohyboval se jako nějaký pospolitý kmen.  Doufám, že vás tato nezapomenutelná noc metalu v NY během této karantény povznese. Zapařte si doma ve svém obýváku! Já jsem také v karanténě a společně s metalem se z toho všichni dostaneme! Nechť rituál započne!“


Digitální EP SOULFLY „Live Ritual NYC MMXIX“ byl matočen v The Gramercy v New Yorku 11. února 2019 na podporu svého nejnovějšího alba „Ritual“.  v plné délce. Tady je seznam skladeb nového EP:
1. The Summoning
2. Under Rapture
3. Fire
4. Porrada
5. Ritual
6. I and I
7. Back To Primitive

Mistr Max Cavalera a jeho banda SOULFLY měli na letošek pro METALFEST naplánovaný „dvoják“! Tedy dva rozdílné plnohodnotné koncerty ve dvou festivalových dnech! První, komornější na zrušené Opening Párty v plzeňském DEPU2015 a druhý, speciální koncert nazvaný „Return To Prophecy“, při němž rituálně navrací život své desce z roku 2004 „Prophecy“! Dobrou zprávou je, že o tento koncertní unikát nepřijdete! SOULFLY potvrzují tento jedinečný „dvoják“ i pro METALFEST 2021 v novém termínu! 11. ročníku festivalu METALFEST Open Air v PLZNI se uskuteční v tradičním, překrásném amfiteátru Lochotín ve dnech 3. – 6. 6. 2021! A ano, počítáte správně! METALFEST bude premiérově čtyř denní! Sledujte naše stránky, novinky budou přibývat!

Již zakoupené vstupenky na METALFEST 2020 zůstávají v platnosti i na nový termín festivalu!

Nadále můžete vstupenky objednávat na těchto stránkách a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Na Live Video mrkněte zde: