METALFEST Open Air 2021 bude mít 4 dny! Začínáme odhalovat první hvězdy přidaného dne!11. ročník oblíbeného metalového festivalu METALFEST Open Air, který měl původně odstartovat právě včera v PLZNI velkou opening party, se z důvodů obecně známých přesunul na příští rok! Přesný termín je 3. – 6. 6. 2021 a pozor, bude poprvé čtyřdenní! Začínáme plnit slib a oznamujeme první hvězdy pro čtvrtý festivalový den! Začněme hned skvělou zprávou pro všechny, co se těšili právě na velkolepou opening party, kde byl v plánu plnohodnotný, 90´minutový “Best of“ set legendárních SOULFLY, kteří si pro METALFEST nachystali unikátní koncertní „dvoják“! Ani o jeden unikátní koncert extrémních ethno-metalistů s matadorem metalu Maxem Cavalerou, nepřijdete! SOULFLY potvrdili, že i v příštím roce vystoupí na METALFESTu hned 2x. Kromě velmi speciálního koncertního setu „Return To Prophecy“ se tedy můžeme těšit i na souhrn nejoblíbenějších písní SOULFLY, a to první den festivalu!


Druhou, můžeme říci, přepotvrzenou kapelou, je švédská parta CYHRA, která si rovněž nechtěla nechat METALFEST ujít a své osobité hudební umění vč. aktuální desky „No Halos In Hell“ představí zpěvák Jake E (ex-Amaranthe), kytarista Jesper Strömblad (ex-In Flames) a spol. v první den festivalu na velkém pódiu v amfiteátru Lochotín!


Na dalších kapelách pracujeme. Sledujte naše stránky, brzy se objeví další zajímavá jména!


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín festivalu!


Celofestivalové vstupenky na METALFEST jsou nadále v prodeji a objednávat je můžete na těchto stránkách a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.