METALFEST OPEN AIR 2022 proběhne nově v cashless systému NFCtron.



Letošní METALFEST pro vás bude mnohem příjemnější a bezpečnější díky systému NFCtron. Spolu s novinkou v podobě čtvrtého hracího dne se jedná o další skvělou zprávu pro letošní ročník.


Jistě jste se již s bezhotovostním systém na některém z jiných festivalů setkali. METALFEST se pro tento ročník spojil se zavedeným poskytovatelem systému NFCtron, který již poskytuje svůj systém více než 200 festivalům v České republice. Návštěvníci si tak budou moci plně vychutnat festival bez otravného lovení peněženky v kapse, a i s pocitem většího bezpečí, že své peníze neztratí, ale naopak utratí s přehledem všech svých plateb, zbylého zůstatku a přístupem ke všem dokladům. Vše bude probíhat přes náramek s čipem. Návštěvníci tento náramek obdrží při vstupu do areálu v páskovacích buňkách oproti zakoupené vstupence. Vstupenky se budou prodávat i v pokladně před areálem, ale platba zde bude možná pouze v hotovosti. Se zakoupenou vstupenkou se pak přesunete k výměně vstupenek za čipové náramky!


Náramek s čipem slouží k bezpečnému způsobu placení ve všech prodejních místech festivalového areálu a také jako vstupenka/festivalový náramek, který vás vpustí do festivalového areálu. Nevyužité finanční prostředky získáte zpět na bankovní účet prostřednictvím své online účtenky.
Více informací o systému NFCtron včetně online účtenky, dobití před akcí či refundace nevyužitého zůstatku naleznete na webu METALFESTU v záložce O festivalu - CASHLESS.


Těšíme se na tuto zkušenost a doufáme, že tímto přispějeme k vašemu většímu pohodlí na festivalu.


Festivalové vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix, Festicket nebo Go Out.