METALFEST 2023 rozšiřuje seznam potvrzených kapel, přivítejte STRATOVARIUS!METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6. 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


Prvním letním festivalem roku 2023 bude 12. ročník mezinárodního metalového festivalu METALFEST OPEN AIR 2023, který se už tradičně odehrává v krásném amfiteátru Lochotín v PLZNI, vždy hned na začátku června! Příští rok to bude ve dnech 2. – 4. 6. 2023! První, potvrzené kapely byly oznámeny, první emise vstupenek za nejvýhodnější cenu byla bleskově VYPRODÁNA. Nyní je v prodeji druhá emise vstupenek, stále za super cenu, platnou už jen do pondělí 31.10. nebo do vyprodání této emise vstupenek. A abychom vás případně ještě lehce namotivovali, ode dneška každý den, do konce října, přidáme jednu novou kapelu! Dnes je to v melodic-power metalovém světě velmi dobře známé jméno – STRATOVARIUS!


Pouze ti skutečně oddaní mohou udržet plamen metalu hořet téměř čtyři desetiletí. Svou neochvějnou tvůrčí silou si STRATOVARIUS vysloužili právo být považováni za skutečné legendy. Téměř 40 let poté, co se v Helsinkách ve Finsku dali dohromady, jsou tito mistři melodického power metalu připraveni vydat se na další cesty se svým dosud nejsrdečnějším a nejepičtějším albem, příznačně nazvaným „Survive“. Je to temné heavy album, ale zároveň nekonečně povznášející. Zní skutečně jako nový začátek nové kapitoly v historii STRATOVARIUS. Na METALFESTU 2023 tak čekejte jeden z nejbouřlivějších návratů jedné z nejvýraznějších heavymetalových kapel, plný dynamiky, dramatu a se širokou škálou emocí.


Druhá emise, stále výhodných vstupenek je v prodeji! Neváhejte a využijte příležitosti k nákupu! Cena platí už jen do pondělí, 31.10.2022 nebo do vyprodání této druhé emise! Objednávejte exklusivně na těchto stránkách!