MAJESTICA, účastník METALFESTU, přináší vánoční kalendář „A Christmas Carol“!Švédští power metaloví hrdinové MAJESTICA vydali své debutové album „Above The Sky“ v roce 2019 a zaznamenali s ním v metalové komunitě ohromný úspěch. Nyní, v roce 2020, jsou zpět nejen s novým albem, ale také se speciálním zážitkem pro své fanoušky: vánočním hudebním power metalovým albem s názvem „A Christmas Carol“.
Jako dárek všem věrným fanouškům nyní kapela naděluje adventní kalendář, který obsahuje minutové epizody na každý den od 1. do 24. prosince na všech sociálních médiích MAJESTICA. Některé epizody jsou pouze orchestrální s vokály, jiné jednou naplno v power metalu.  

Tommy Johansson to komentuje: „Letos pro vás máme náš úplně první adventní kalendář! Každý den, jak vyžaduje tradice, otevřete okénko z našeho speciálně vyrobeného kalendáře MAJESTICA, který obsahuje každý den nová překvapení. Vzhledem k tomu, že naše nadcházející album „A Christmas Carol“ je vánočním albem Symphonic Power Metal Musical Christmas, dali jsme celý příběh Ebenezera Scroogea do muzikálového stylu založeného na našich písních se spoustou herců na jevišti, aby skutečně poskytli ten pravý pocit. Hudba se někdy bude lišit od původních verzí, aby byla ještě více výjimečnější! Poskytneme vám také klipy z toho, jak bylo album nahráno, uvidíte zákulisí natáčení muzikálu a hudebních videí. A k tomu všemu, každou chvíli dostanete nějaké dárečky od MAJESTICA. Mohly by být Vánoce ještě více Power Metal, než tyhle? Asi ne! Doufáme, že si to všichni užijete, a že každý může mít od 1. prosince stejný vánoční pocit, jaký máme my od už července. Takže Veselé Vánoce od kapely MAJESTICA a náš dárek je tady: A Christmas Carol - The Symphonic Power Metal Christmas Musical!“


Kapelu MAJESTICA pak přivítáme naživo v červnu, na festivalu METALFEST Open Air, v PLZNI, Amfiteátru Lochotín, ve dnech 3. – 6. 6. 2021!


Festivalové vstupenky jsou k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket!

Trailer ke kalendáři najdete tady: