Kapela THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA vydává průběžně nová videa. Podívejte se na další!Jedna jediná vzdušná síla vydavatelské stáje Nuclear Blast, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, vydala 28. února své nové album „Aeromantic“, tím to ale celé nekončí! Tato švédská hard rocková super skupina vydala další ohromující hudební video pro song „Golden Swansdown“, představující neobyčejnou tanečnici Ellu Snellman. Její tanec byl natočen v jednom jediném záběru, což je opravdu velmi pozoruhodné. Kytarista David Andersson k tomu říká: „Nové video THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA „Golden Swansdown“, je klasická, energická balada založená na neskutečné přitažlivosti a potížích, které nastanou, když necháte srdce ovládat mysl!“

Tato super skupina byla připravena přistát letos v červnu v PLZNI, v amfiteátru Lochotín na festival METALFEST Open Air, aby vám svoji letošní hudební novinku představila naživo. Zavirovaný svět a jeho právě probíhající boj však všechny plány mění. Festival METALFEST Open Air se podobně, jako většina dalších velkých letních akcí přesune na příští rok, tedy na červen 2021! Tam už „do čistého“ THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA přistane. O jejich show nepřijdete!


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!


Nadále jsou festivalové vstupenky v prodeji na těchto stránkách a v předprodejních sítích Ticketportal, TicketMaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Na video se podívejte zde: