Kapela RAGE hlásí změny v sestavě!Změna je život, a tak i známá německá metalová kapela RAGE oznámila změny v sestavě! Zpěvák a basák kapely vysvětluje důvody: „Ahoj Rageheads, tady je Peavy ... v Rage Campu dochází ke změnám, o kterých vás chci informovat.  Náš přítel a kytarista Marcos Rodríguez už nebude s RAGE vystupovat, a to z osobních a soukromých důvodů, pro něj tak důležitých, že změna byla opravdu nutná. Mezi námi nejsou žádné špatné pocity ani hádky, budeme i nadále přáteli a určitě budeme pokračovat v tvorbě hudby, jen o něco více „ze zákulisí“. Život se neustále mění, u vás, i u nás. Jelikož chci pro své přátele jen to nejlepší, přijímám jeho rozhodnutí a přeji mu vše nejlepší pro jeho budoucnost. Zároveň samozřejmě plánuji budoucnost RAGE! Nyní přemýšlím o rozšíření kapely na čtyřčlennou sestavu se dvěma kytaristy po mém boku! Mou vizí je získat dokonalou sestavu ve způsobu, jakým zněl RAGE v 90. letech, jen ještě o chlup lepší a modernější. Právě teď tvrdě pracujeme na tom, abychom RAGE uvedli na tuto novou úroveň! Velmi brzy vám představíme znovuzrozenou kapelu RAGE! Sledujte další zprávy o nás a zůstaňte zdrávi, abychom to pak mohli spolu oslavit naší oblíbenou hudbou a písněmi, jakmile bude coronavirová krize pod kontrolou… Váš bratr v metalu…Peavy.“


Kapela RAGE se tak v nové sestavě představí v červnu 2021 na METALFESTU v PLZNI, amfiteátru Lochotín, v termínu 3. – 6. 6. 2021!


Vstupenky na METALFEST jsou nadále k dostání na těchto stránkách a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.