Kapela PAIN vydala cover ROLLING STONES "Gimme Shelter"!PAIN mistra Petera Tägtgrena byl vždy známý nejen vzrušující kombinací chytlavých melodií, majestátních harmonií a silných industriálních metalových rytmů, ale také skvělým smyslem pro kombinování současných světových záležitostí s hudební klasikou, spojující lidi napříč generacemi i hranicemi.
Mistr Peter Tägtgren teď znovu ukazuje toto své nadání. Vydal jedinečnou interpretaci mistrovského díla ROLLING STONES „Gimme Shelter“.

Peter o singlu říká: „Už léta jsem měl představu o „Gimme Shelter“... A teď mám pocit, že je ideální doba to udělat, protože dnes se tato píseň jeví stejně důležitá, jako když vyšla před 52 lety. Tenkrát to byla studená válka, dnes je to válka s Covidem.“


PAIN je duchovním dítětem hudebníka, producenta a skladatele Petera Tägtgrena, nejlepšího švédského umělce v ranku industrial metalu. Jeho život je ponořen do hudby, ve které neustále posouvá hranice a ztvárňuje myšlenky v logických i nelogických extrémech. Díky svému nespornému talentu a umění se stal jedním z nejuznávanějších evropských hudebníků a producentů. U nahrávky „Gimme Shelter“ se k němu přidal dokonce jeho syn Sebastian Tägtgren na bicí.


Petera Tägtgrena se svou kultovní deathmetalovou kapelou HYPOCRISY přivítáme naživo příští léto na METALFESTU v PLZNI, Amfiteátru Lochotín ve dnech 2. – 5. 6. 2022! Dočkáte se!


Festivalové vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Na video „Gimme Shelter“ se podívejte tady: