Je to tady! Přinášíme první várku kapel pro festival METALFEST OPEN AIR 2023



... a spouštíme prodej vstupenek za super výhodnou cenu!

METALFEST OPEN AIR 2023 – amfiteátr Lochotín, PLZEŇ - 2. – 4.6.2023


Nový týden začínáme skvělými zprávami pro všechny metalové fanoušky, a zvláště pak pro fanoušky plzeňského METALFESTU! Právě teď odstartoval prodej festivalových vstupenek na 12. ročník tohoto oblíbeného festivalu, který se koná od 2. do 4. června 2023 tradičně v amfiteátru Lochotín v PLZNI, a to za super výhodnou, zaváděcí cenu, platnou jen do konce měsíce října, nebo do vyprodání této první emise vstupenek! Otvíráme tímto také seznam dosud potvrzených kapel pro METALFEST 2023!


První potvrzení kapely jsou:
KORPIKLAANI, ENSIFERUM, BEYOND THE BLACK, INSOMNIUM, MEGAHERZ, CRYPTA, NANOWAR OF STEEL a ANY GIVEN DAY. Na potvrzení spousty dalších kapel nadále pracujeme a budeme vám je postupně oznamovat.  


Od této chvíle si tedy můžete zajistit třídenní permanentky za nejvýhodnější zaváděcí cenu 1950,-Kč platnou pouze do konce října, nebo do vyprodaní limitované edice, a to exklusivně pouze přes tyto stránky!


Těšení se na rock-metalové léto 2023 začíná dnes! Festivalové léto pak setkáním v překrásném prostředí amfiteátru Lochotín v PLZNI na METALFESTU!