Je libo trochu té občanské neposlušnosti? Death metaloví REDSPHERE poprvé...na METALFESTU v PLZNI!

METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6. 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


Plzeňský METALFEST 2023 potvrzuje do svých řad další zajímavou a neohranou bandu! Až z Nové Kaledonie (JIžní Pacifik) k nám v červnu (přesně 2. – 4. 6. 2023) zavítají death-metaloví REDSPHERE!


REDSPHERE se dali dohromady v roce 2015 a hned se začali velmi silně ozývat se svou nekompromisní kritikou současné upadající společnosti žijící pod taktovkou patolízalství, neustálých lží a často nesmyslných vládních nařízení. Stávají se tak další hudební výzvou k probuzení a ke vzpouře. V roce 2017 se kapela stala objevem roku v oblasti Jižního Pacifiku na Global Metal Apocalypse Awards a na kontě mají EP „Facts“ (2017), desku „Immortal Voids“ (2019) a letošní novinku EP „Regnum Lupus“. REDSPHERE vás smete svou ničivou zvukovou rázovou vlnou a vy zůstanete otřeseni silou jejich nespokojenosti a brutální agresí jejich vzpoury…kapela zde představí svého nového bicmana Mikea Hellera (Malignancy, Fear Factory) a zpěváka A.S.A (Azziard, ex-The Negation). Nenechte se nikým manipulovat! Pouze manipulace metalem na METALFESTU je povolena, agrese však nikoli!


Metalheads, vstupenky na METALFEST za stále super únorovou cenu, objednávejte na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream či Plzeňská vstupenka.