Hvězda festivalu METALFEST 2021, DORO, chystá nové album!Je to teprve rok a půl co vydala metalová královna DORO PESCH své mimořádně úspěšné dvojalbum „Forever Warriors, Forever United“ (č. 1 v prodeji vinylů v Německu a č. 4 v prodejích alb celkem) a už pracuje na novém materiálu pro další desku!  "Od února jsem ve studiu v USA a můžu říci, že se tady odehrávají fakt úžasné věci.“  prozrazuje DORO.
Jednu z těchto nových, speciálních písní s názvem „Brickwall“ plánuje DORO vydat už příští pátek 26. 6.!
„Brickwall“ je tedy předzvěstí nadcházejícího alba, které vyjde v roce 2021!“ vysvětluje DORO. "Chci dát svým fanouškům ochutnávku, jak bude nové album zhruba vypadat, a navíc tato píseň výborně zapadá do těchto temných časů. Texty jsou o nekonečné, bezpodmínečné lásce k člověku v hlubokých potížích. I když není vždy snadné s touto osobou vycházet, stále děláte vše pro to, abyste ji podpořili a prošli temnými časy bok po boku, i když musíte doslova bourat zdi. Na b-straně singlu se pak objeví skvělá živá nahrávka „Soldier Of Metal “ slibuje DORO. „Píseň byla nahrána během našeho nedávného turné „Forever Warriors“ v zimě, kdy ji každý večer zpívali sami fanoušci. Měla by pomoci fanouškům nezapomenout pocity z živé show.“


My se na neúnavnou metalovou královnu DORO můžeme těšit příští rok na METALFESTU, jehož přesunutý 11. ročník se koná v termínu 3. – 6. 6. 2021 v PLZNI, amfiteátru Lochotín!


Již zakoupené vstupenky na METALFEST 2020 zůstávají v platnosti i na nový termín festivalu!


Vstupenky jsou k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.