Heavy-metalová banda BATTLE BEAST zveřejňuje singly z nové desky! Live na METALFESTU v PLZNI!

Finské heavymetalové sexteto BATTLE BEAST se opět chystá vypustit do světa svou sílu, a jak jinak, než v podobě zbrusu nového mistrovského díla „Circus of Doom“. Album by mělo vyjít 21. ledna 2022. Čeká vás 10 nových skladeb v klasickém heavy stylu BATTLE BEAST s jedinečným hlasem Noory Louhimo.
"Naším cílem bylo udělat zajímavé a pohlcující album s lehčími i těžšími písněmi. Celé album je svým způsobem jako takový veselý den v cirkuse. Plné okouzlujících překvapení a divoké karnevalové atmosféry," vysvětluje klávesista Janne Björkroth.

Janne hned k prvnímu singlu "Master of Illusion" říká: „První singl z připravovaného alba BATTLE BEAST, „Master of Illusion“, je velice chytlavá píseň, která rozvibruje taneční parkety, a nakonec exploduje jako velká disko koule. Příběh písně je o sebestředné, chamtivé, úzkoprsé a bezmyšlenkovité postavě, která rozsévá zkázu všude kolem, aniž by naslouchala nebo respektovala ostatní. Postava může představovat různé věci v mnoha sférách – například v osobních vztazích nebo v politice. Navzdory těmto těžkým tématům je ve skladbě, textech a produkci hravost a jiskření, které charakterizuje BATTLE BEAST."


Kromě vydání singlu kapela také zahájila předobjednávky alba „Circus of Doom“ >>TADY<<


Na zbrusu novou energickou show BATTLE BEAST řádně potrénujte, ať pak jejich tempu stačíte. Laďte formu na červen. 4denní festival METALFEST OPEN AIR, vypukne v PLZNI, v Amfiteátru Lochotín už 2. června!


Festivalové vstupenky, za zaváděcí cenu, platnou do konce ledna, můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix a Festicket.

Na „Master of Illusion“ v režii Markuse Nieminena se podívejte zde: