Fanoušci POZOR! Už v pondělí zahajujeme prodej první várky vstupenek za nejvýhodnější... cenu na festival METALFEST OPEN AIR 2023!

METALFEST OPEN AIR 2023 – amfiteátr Lochotín, PLZEŇ - 2. – 4.6.2023


Přátelé, je to tady. Roztáčíme festivalové kolo rock-metalového štěstí na rok 2023 a jako první se o slovo hlásí už 12. ročník mezinárodního metalového festivalu METALFEST OPEN AIR 2023! V příštím roce se METALFEST uskuteční, jako tradičně, ve dnech 2.– 4.6.2023 v krásném amfiteátru Lochotín, kde opravdu z každého místa krásně vidíte na pódium. Amfiteátr je navíc obklopený překrásným parkem a loukami, sousedí s vyhlášenou plzeňskou ZOO, a to vše je jen kousek z centra západočeské metropole PLZEŇ.


POZOR! Už v pondělí 10.10. se dozvíte první potvrzené kapely tohoto festivalu, který každoročně na začátku června otevírá celou letní festivalovou sezónu, a zahájíme prodej festivalových vstupenek, za nejvýhodnější zaváděcí cenu, platnou jen do konce měsíce října, nebo do vyprodání této emise vstupenek! Vstupenky budou v prodeji zatím jen exkluzivně přes webové stránky www.metalfest.cz, www.mastersofrock.cz či www.pragokoncert.com.


Zapište si termín festivalu a buďte ready, buďte online!