Domácí kapela FREE FALL potvrzena na METALFEST 2022!Z Uherského Hradiště je to do PLZNĚ celkem štreka, ale kapela FREE FALL se po delší odmlce vrací na pódia, a tak ji ani delší cesta nemůže zastavit…FREE FALL se na domácí hudební scéně pohybují už 20 let a za sebou mají nespočet koncertů s takovými hvězdami jako jsou např. TARJA, WITHIN TEMPTATION, WALTARI, LORDI nebo URIAH HEEP. Styl jejich hudby se neustále vyvíjí a v poslední době je nejvíce oslovuje moderní, industriální metalová muzika, se surovými kytarovými riffy, doplněná zajímavou elektronikou. V posledních letech prošla kapela mnoha personálními změnami. Současné, zdá se už pevné, sestavě velí nový lídr skupiny, Zdenál „Hrach“ Hradil, dále zde působí špičkový baskytarista Ruda Dwornik, kytary ovládají Aleš Lenhart a Marek Sikora, za bicími stále sedí Pepa Mareček. Loni v létě natočili FREE FALL nový singl o 3 skladbách, které na festivalu představí naživo a projdou si s vámi i ty největší hity své dosavadní, dlouhé hudební kariéry.


Na METALFESTU v PLZNI tak letos nebudou chybět ani ti nejslibnější zástupci domácí rock-metalové scény, ke kterým FREE FALL rozhodně patří. 2. – 5.6.2022, amfiteátr Lochotín PLZEŇ, METALFEST 2022, buďte tam!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce ledna, můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix či Festicket.