DORO, hvězda festivalu METALFEST 2021, chystá celosvětový live stream závěrečné show......svého turné po autokinech!

DORO Pesch je první rockovou umělkyní na světě, která hraje a zpívá svým fanouškům, po autokinech! V červnu proběhlo její první autokino show ve Worms, a to vyvolalo absolutně maximálně nadšené reakce fanoušků! Video stream tohoto show pak sledovalo více než 600.000 fanoušků po celém světě!
Po další, neméně úspěšné show ve Stuttgartu, vás nyní DORO zve do městečka Bühl, kde už 1. 8. 2020 proběhne její třetí a prozatím poslední autokino show! DORO zde chystá odehrát všechny své slavné hity jako jsou “Für Immer“, „Love Me In Black“ a „All For Metal“. Koncertní set-list bude dokonce možná obsahovat i nový hit-single „Brickwall“, jako překvapení.


Sama DORO je plná očekávání: „Během posledních několika měsíců mi opravdu moc chyběla moje kapela a fanoušci. Autokino show pro mě byla skutečně jedinečným zážitkem a vrcholem mé kariéry. Proto se opravdu moc těším na svou závěrečnou show 1. srpna v Bühlu. Oslavíme to tam spolu a budeme se prostě bavit! Cítím se tak dobře, když to spolu s vámi, fanoušky můžu zase pořádně rozbalit! Doufejme, že si klasické koncerty užijeme spolu už co nevidět!“


Pro tuto svou poslední autokino show se rock-metalová královna DORO spojí se streamingovou společností airtango.live, která bude streamovat tento jedinečný koncert od začátku do konce. Za poplatek 5,99 € získá uživatel přístup k celému koncertu na měsíc a k tomu přístup k dalším bonusům, jako např. pozdravy od DORO, videa ze zákulisí a další její hudební klipy a videa!


DORO to komentuje: „Všichni fanoušci, kteří se nemohou zúčastnit show 1. srpna v Bühl, budou mít šanci užít si ji z pohodlí domova!“ Streamovací předobjednávky již brzy >>TADY<<


DORO a její energický koncert si naživo vychutnáme za rok, na festivalu METALFEST Open Air, který se uskuteční 3. – 6. 6. 2021 v překrásném amfiteátru Lochotín v PLZNI!
Již zakoupené vstupenky na METALFEST 2020 zůstávají v platnosti i na rok 2021 a není třeba je jakkoli vyměňovat!


Vstupenky na festival můžete nadále objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.