DELAIN vydávají další singl z nové desky, kterou naživo představí na METALFESTU v PLZNI!Zatímco fanoušci dychtivě očekávají šesté studiové album kapely DELAIN „Apocalypse & Chill“, které má vyjít 7. února, kapela velkoryse nabízí další, již čtvrtý singl z této novinky „Ghost House Heart“. Píseň představuje nádhernou rozmanitost nadcházejícího alba, které vás zavede na úžasnou cestu. Na rozdíl od metalového bombardování v písni „Masters of Destiny“, epických výšin v „Burning Bridges“ a skvělých moderních vibrací v „One Second“, vás nyní DELAIN vrací zpět do syrové podstaty své tvorby novým, strašidelně krásným songem „Ghost House Heart“, první baladou od vydání „See Me In Shadows“ z debutového alba z roku 2007. Zpěvačka kapely Charlotte Wessels píseň komentuje slovy: „Vrátit se k tak intimní písni po divokém „Masters of Destiny“ a „Burning Bridges“ je jako byste přepnuli kanál v televizi, ale baví mě každá minuta této písně. Zpěv na ní je téměř meditativní, miluji tento způsob zpěvu, navíc se zde potkávají klavír s houslemi. Doufám, že i fanouškům se bude líbit změna tempa a už se nemůžu dočkat, až tuto píseň zahrajeme naživo“. 

Videoklip k písni se natáčel v zimě ve Woolton Hall v Liverpoolu, který byl postaven v roce 1704 a poslední desetiletí chátrá. Prý zde i straší, a tak to bylo opravdu perfektní pozadí pro píseň „Ghost House Heart“. 

Návštěvníci festivalu METALFEST Open Air, máte se na co těšit!  Festival letos startuje již ve čtvrtek 4. 6.  velkou Opening Párty v plzeňském DEPU2015 a pokračuje 5. – 7. 6. v tradičním amfiteátru Lochotín v PLZNI! 

Na video se mrkněte tady: