Bay Area Thrash legenda a účastník festivalu METALFEST 2021, kapela HEATHEN......vypráví o historii kapely a aktuální sestavě!

Již 18. září vydá americká thrashmetalová legenda HEATHEN své čtvrté studiové album s názvem „Empire of the Blind“!  Komentář kapely: „Jsme velmi rádi, že můžeme oznámit desku „Empire of the Blind“! Je to sice už 10 let, ale konečně jsme zpět s novým albem HEATHEN. Dobré desky zrají jako víno! Rok jsme na desce pracovali a na výsledek nemůžeme být hrdější!“
Deska “Empire of the Blind“ byla z velké části vytvořena a smíchána Christopherem „Zeussem“ Harrisem v Planet Z Studios. Na albu hostují Gary Holt (EXODUS, SLAYER), Rick Hunolt (ex-EXODUS) a Doug Piercy (ex-HEATHEN). Obal desky byl opět zpracován renomovaným umělcem Travisem Smithem (OVERKILL, EXHORDER).


Velká thrash-metalová jízda s kapelou HEATHEN nás čeká již za rok, na METALFESTU 2021 v PLZNI, Amfiteátru Lochotín!


Již zakoupené vstupenky na METALFEST 2020 zůstávají v platnosti i na ten čtyřdenní v roce 2021 a není potřeba je jakkoli vyměňovat!


Celofestivalové vstupenky jsou nadále k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster, Plzeňská vstupenka, Metaltix a Festicket.

A právě o tomto novém albu, o zajímavé historii kapely a o aktuální sestavě HEATHEN se kapela rozpovídala na videu, na které se můžete podívat zde: