BEYOND THE BLACK vydali nový singl a oznamují nové album! Live spolu s AMARANTHE...už na konci října ve ZLÍNĚ a v červnu 2023 na METALFESTU v PLZNI!

Symphonic-metalová hvězda BEYOND THE BLACK z Německa je mladá kapela, ale už nyní se může ohlížet zpět za svoji úspěšnou hudební kariérou. Už jejich debutové album „Songs Of Love And Death” z roku 2015 zasáhlo Německo jako bomba a kapela získala ocenění za „Nejlepší debut“ roku. Jeho nástupce „Lost In Forever“ (2016) jim vydláždil chodníček na světová pódia, s „Heart Of the Hurricane“ (2018) absolvovali své vůbec první evropské turné, které bylo téměř celé vyprodané! Čtvrté album „Horizons“, vydali v červnu 2020 a přímo s ním ovládli německé hitparády.


Nyní, o dva roky později, jsou BEYOND THE BLACK zpět, aby zahájili novou kapitolu. Po vydání nedávno vysoce ceněných skladeb „Reincarnation“ a „Is There Anybody Out There“ kapela s hrdostí oznamuje své nové, páté studiové album „Beyond the Black“. To vyjde 13. ledna 2023. BEYOND THE BLACK vám k této novince posílají další singl s videem „Winter Is Coming“, koukněte se na něj!


Jennifer Haben to komentuje: „Během tvorby tohoto alba došlo ve světě k mnoha změnám. Byli jsme konfrontováni se svými nejniternějšími obavami a nadějemi, když jsme se v turbulentních časech snažili udělat správnou věc. To je život a toto album se dostává k jádru celého tohoto procesu, který všichni sdílíme: Tady je album „BEYOND THE BLACK“ a brzy už bude vaše!"

Nové album BEYOND THE BLACK si už nyní můžete předobjednat >>ZDE<<


Naživo uvidíte půvabnou Jennifer a její bandu už brzy u nás! BEYOND THE BLACK doprovází své přátele, živelné AMARANTHE na jejich turné, které se už 29. října dostane i do ZLÍNA, Masters of Rock Café. Ovšem, kdo si na tento koncert včas nezajistil vstupenky má smůlu, koncert je již delší dobu zcela vyprodán!


A kdo toho teď lituje a smutní, nemusí! BEYOND THE BLACK jsou jednou z potvrzených kapel červnového festivalu METALFEST OPEN AIR v PLZNI, Amfiteátru Lochotín (2. – 4. 6. 2023), který je nově, ve velmi výhodné, limitované edici vstupenek, v prodeji!
Vstupenky na festival máte možnost nyní objednat za tu nejlepší cenu vůbec, a ta platí už jen do konce října, nebo do vyprodání této emise! Tak neváhejte!


Vstupenky na METALFEST tedy stále ještě exkluzivně na těchto stránkách!