Ambiciozní Němci LEAGUE OF DISTORTION potvrzení na METALFEST 2023!METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6. 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


A hned z kraje týdne pokračujeme a plníme slib „do koce října, každý den jedna nová kapela do seznamu potvrzených kapel festivalu METALFEST OPEN AIR 2023“. Ten se uskuteční příští rok už po dvanácté na začátku června, v příjemném amfiteátru Lochotín v PLZNI.

Dnes je to zcela nová, ambiciózní kapela Anny Brunner (Exit Eden) a Jima Müllera (Kissin Dynamite) – LEAGUE OF DISTORTION! Producenty kapely jsou Hannes Braun a Julian Breucker. V roce 2020, tedy v období nejistoty a temna pro všechny na této planetě, vytvořila tato banda nesmírně silné písně, které jako by zapouzdřili tuto temnou a brutální realitu do uhlazeného a přitažlivého hávu, který vyvolává až skoro mrazení…Elementární síla Annina mocného hlasu se spojila s mohutnými riffy, které hraje Jim Müller, stabilními a silnými beaty v podání Tina Calmbacha a ostrou baskytarou od Felixe Rehmanna a vnikl přímo hudební ohňostroj, který vás nenechá chladnými. Pandemie se tady stala roznětkou pro něco úžasného a frustrace se změnila na velký třesk, který stvořil zcela novou realitu. Své první hudební video a singl „Wolf Or Lamb“ vydala kapela letos získali si během 2 týdnů obrovské množství streamů a liků na Yt. Stejnojmenné album vydali minulý týden a v zimě vyrazí na turné s CALIBAN. V červnu je pak přivítáme v PLZNI, na METALFESTu!

Dnes je poslední den, kdy si můžete festivalové vstupenky objednat, za opravdu hodně super cenu! Od zítřka budou vstupenky zase o něco dražší! Objednávejte, pokud můžete hned, na těchto stránkách!