METALFEST v PLZNI pojede opět v rychlém bezhotovostním platebním systému!


Online nabíjení kreditů předem spuštěno!

METALFEST OPEN AIR 2024 – 31.5. – 2. 6. 2024, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


13. ročník mezinárodního metalového open airu METALFEST startuje v PLZNI, Amfiteátru Lochotín už brzy! Vypuká v pátek, 31. května ve 12:30! Vstup do festivalového areálu se pro vás otevře tradičně hodinu před začátkem festivalového programu, tedy v pátek 31. května v 11:30!


Letos už potřetí pojede METALFEST v ověřeném a spolehlivém systému bezhotovostních plateb v areálu i v jeho bezprostřední blízkosti.  Placení tímto „cashless“ systémem je jednoduché, pohodlné a zcela bezpečné.


Kredit na čipovou kartu si můžete DOBÍJET PŘEDEM online a zdarma! Tuto možnost vřele doporučujeme! Dobíjení kreditů na METALFEST je již spuštěno, >>ZDE<<
Dobíjení zde je možné také v EUR! Náramek s čipem obdržíte přímo na akci, po předložení QR kódu pro dobití, který najdete ve svém profilu. Nevypotřebovaný kredit si pak můžete do 14 dnů po akci nechat vrátit na svůj bankovní účet. Peníze v hotovosti se nevrací! Stáhněte si do vašeho telefonu mobilní aplikaci NFCtron, načtěte čip a sledujte si útratu. Díky aplikaci můžete navíc hodnotit provedené objednávky, získávat notifikace o provedených platbách a po ukončení akce si zde můžete do 14 dnů nejjednodušeji zažádat o vrácení zbývajícího kreditu zpět na váš bankovní účet. Aplikace je dostupná v App Store i Google Play.


DOBITÍ KREDITU BUDE MOŽNÉ I NA MÍSTĚ.
Jakmile obdržíte v páskovacím kontejneru svůj festivalový náramek s čipem, můžete si jej dobít i na místě (hotově nebo kartou), za poplatek 30 Kč při prvním dobití.  Dostanete informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschovejte pro kontrolu zůstatku kreditu a vrácení zbývajícího kreditu. Na místě si můžete dobít náramek s čipem i v EUR (ale, pozor přijímat se budou pouze bankovky). Pro vaše pohodlí však doporučujeme platbu kartou.


Dobíjecí stanice budou stejně jako v loňském roce dvě. Jedna na louce před festivalovým areálem a druhá přímo v areálu v horní části, v občerstvovací zóně!


Platby hotově ani kartou nebudou v areálu ani v jeho blízkém okolí možné!


Bezhotovostní festival je bezstarostný! Užijte si muziku naplno! Těšíme se na vás!


Festivalové i jednodenní vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketstream či Metaltix.