Němečtí heavy-metaloví veteráni DARK SKY nahrazují v seznamu potvrzených kapel


...letošního METALFESTU kapelu MAX ENIX!

METALFEST OPEN AIR 2024 – 31.5. – 2.6.2024, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


Změna je život, a tak dochází i k malé změně v seznamu potvrzených kapel letošního, 13. ročníku plzeňského metalového festivalu METALFEST OPEN AIR! Z rodinných důvodů se omlouvá mezinárodní alternativní rocková banda MAX ENIX. Jejich místo tak zaujímá kapela, která zazářila v prosinci na ZIMNÍM „Masters“ ve ZLÍNĚ - německá heavy-metalová banda DARK SKY!


DARK SKY jsou na poli rocku a metalu velmi protřelou a maximálně zkušenou bandou! Založili ji už v roce 1982 Mike Stelzig, Frank Breuninger, Richy Richard, Champs Niebling a Mike Tomlinson. Od té doby kapela koncertuje a hraje s neutuchající vášní a maximálním nasazením. DARK SKY mají jedinečný zvuk, který je srovnatelný např. se Scorpions, Magnum, Pretty Maids, Treat, Gary Moore, Europe a dalšími podobnými kapelami. Za tu dlouhou dobu své existence prošla kapela nezbytně několika změnami sestavy, ale jejich ryzí zvuk zůstává beze změn. Loni vydali DARK SKY své šesté studiové album „Signs of the time“, které vám ve své velmi působivé živé show přijedou zahrát i do Amfiteátru Lochotín v PLZNI! Nenechte si je ujít!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou už jen do konce ledna (!), kempy a parkování objednávejte na těchto stránkách.