METALFEST OPEN AIR v PLZNI odstartuje letní festivalovou sezónu 2024 hodně zostra!


Objednávejte vstupenky včas!

METALFEST OPEN AIR 2024 – 31.5. – 2.6.2024, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ

Příští rok je to už po třinácté, co se do překrásného amfiteátru Lochotín v PLZNI sjedou ty nejlepší metalové bandy světa na mezinárodní metalový festival METALFEST OPEN AIR! Tento festival každoročně startuje celou festivalovou sezónu! 13. ročník se uskuteční od pátku 31.5. do neděle 2.6.2024!


O tom, že 13. opravdu není smolné číslo, nás přijede do Amfíku Lochotín v PLZNI přesvědčit mnoho vynikajících kapel a světových stár! 13. ročník METALFESTU má už teď natolik atraktivní sestavu potvrzených kapel, že rozhodně není na co čekat a určitě byste si měli svoji vstupenku pořídit co nejdříve! Výhodná cena festivalových vstupenek končí už ve čtvrtek 30.11.!
Svoji účast na festivalu dosud potvrdily tyto kapely: FIVE FINGER DEATH PUNCH, DIMMU BORGIR, ELUVEITIE, SONATA ARCTICA, FEUERSCHWANZ, ICE NINE KILLS, ORDEN OGAN, SEPTICFLESH, AVATARIUM, ANGUS McSIX, VISIONS OF ATLANTIS, BROTHERS OF METAL, APRIL ART, TROLLFEST, ILLUMISHADE, IRON ALLIES, BLOODRED HOURGLASS a další ještě budou průběžně přibývat!


Sledujte pravidelné novinky k festivalu na oficiálních stránkách festivalu www.metalfest.cz nebo na jeho FB profilu!


Metalové léto startuje v PLZNI! Buďte tam!