Autokemp OSTENDE BOLEVÁK, skvělá volba pro fanoušky METALFESTU. POZOR! Kyvadlová


...doprava do festivalového areálu a zpět zajištěna!

METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6. 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


METALFEST OPEN AIR 2023 je na dohled a letošní stanové i parkovací kapacity v okolí festivalu jsou zcela VYPRODANÉ! My pro vás ale máme jedno super řešení! Autokemp OSTENDE BOLEVÁK!  Zde je ještě prostoru hodně, a to jak pro stany, tak pro auta, a dokonce i karavany či obytné vozy vč. el. přípojek! Autokemp se nachází v klidném prostředí na břehu Velkého rybníka v Bolevci nedaleko amfiteátru.


Jde o velký, uzavřený areál s restaurací, bistrem a barem, posezením u ohnišť, s pevnými WC i sprchami a v neposlední řadě, v případě letního počasí, je zde možnost koupání v Boleváku s přístupem do vody z písečné pláže! Více najdete >>ZDE<<. Autokemp nebere rezervace, místa je tam pro všechny zájemce dost.


A abyste neřekli, že je to odsud do festivalového areálu opravdu trochu daleko a vy zrovna v noci po skončení programu neholdujete dlouhým noční procházkám, máme pro vás překvapení! Zajistili jsme pro vás mezi autokempem Ostende Bolevák a festivalovým areálem KYVADLOVOU DOPRAVU!


Od pátku 2.6. do neděle 4.6. bude každou hodinu (od 11 do 21 hod.) jezdit velký kloubový autobus pro 100 cestujících, přičemž cesta k festivalovému areálu autobusem zabere pouze cca 10-15minut!
Každý den večer (od 22:30 do 00:30) budou přistaveny 2 autobusy a budou vás odvážet zpět k „Boleváku“ každých 15 minut.


Zastávka autobusu bude na parkovišti u recepce autokempu a u areálu na parkovišti před hlavním vstupem do ZOO!


Jízdní řád kyvadlové dopravy – Autokemp Ostende BOLEVÁK – festival a zpět najdete >>ZDE<<


Vy, co ještě nemáte zajištěno své ubytování a parkování na METALFESTU, využijte tuto skvělou nabídku!


Festivalové i jednodenní vstupenky můžete ještě do pondělí 29.5. objednávat na těchto stránkách a do zahájení festivalu v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, či GoOut.

Vstupenky budou v prodeji i v pokladně na místě! Ale pozor! Platba zde bude možná pouze v hotovosti!


Co dodat? Těšíme se na vás v PLZNI!