Švédské rock´n´rollové dámy THUNDERMOTHER potvrzeny na METALFEST 2023!METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6. 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


Máme tady další skvělou a zajímavou bandu, čerstvě potvrzenou pro METALFEST 2023, který se uskuteční ve dnech 2. – 4. 6. 2023 v krásném amfiteátru Lochotín v PLZNI!  


Dnes je to švédská, čistě dámská rocková kapela – THUNDERMOTHER! Holky milují rock’n’roll, žijí muzikou a májí za sebou nespočet koncertů. Jejich novinka „Black And Gold“ se stala skutečným mezníkem v jejich kariéře. Je to nepochybně jejich dosud nejsilnější album s dvanácti písněmi, které znějí, jako by byly odlity z jedné a té samé formy, a přesto působí mnohovrstevně a velmi rozmanitě. "Podle našeho názoru je každá z písní na naší nové nahrávce hitem sama o sobě," nadšeně desku komentuje je kytaristka a zakladatelka kapely Filippa Nässil. Nässil a její tři kolegyně z kapely Guernica Mancini (zpěv), Emlee Johansson (bicí) a Mona Lindgren (baskytara) se zkrátka stále vyvíjejí ve všech ohledech. Svůj mimořádný zápal a umělecký potenciál přijedou tyto dravé ženy ukázat i do PLZNĚ, na METALFEST 2023, kde vám toto své letošní a dosud nejsilnější album „Black And Gold“ představí.

Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou už jen do příštího pondělí, 31.10. (!), nebo do vyprodání této, již druhé edice vstupenek, můžete objednávat pouze na těchto stránkách!