Švédská metalová superskupina CYHRA vydává nové video!Moderní melodic metalová CYHRA vydala v listopadu loňského roku své vysoce uznávané album „No Halos In Hell“, plné melodických pasáží, ale také velmi dynamických heavy kytar, jejichž zvuk vám zůstává ještě dlouho po odeznění zakouslé v mozku! Tato propracovaná deska dokazuje, že Jake E (ex-AMARANTHE), Jesper Strömblad (ex-IN FLAMES), Euge Valovirta (ex-SHINING) a Alex Landenburg (KAMELOT) jsou připraveni vzít svět hromovým útokem!  
CYHRA vám nyní představuje zbrusu nové oficiální video ke své písni „Dreams Gone Wrong“.  Zpěvák kapely Jake E ho komentuje: „Někdy je zajímavé zjistit, co se stane, když necháte stát se nečekané. „Dreams Gone Wrong“ byla poslední píseň, kterou jsme napsali pro naše nové album „No Halos In Hell“. Vlastně jsme ji napsali ve studiu, na poslední chvíli, když už bylo album víceméně hotové. I když jsem byl opravdu spokojen tím, co jsme již nahráli, cítil jsem, že potřebujeme ještě jednu píseň, aby bylo album opravdu kompletní a silné tak, jak má být. Běžel jsem do studia B a přišel jsem se základní strukturou skladby, ale ... Alex se zrovna chystal odjet na evropské turné s Kamelot a právě začal balit své bicí. Euge a Jesper se tedy rychle spojili a Alexe jsme společně dostali zpět za bicí soupravu. O pár hodin později byla píseň napsána i nahrána! Tato píseň trochu textově vyčnívá. Protože jsme neměli čas, nechal jsem se inspirovat dokumentem, který jsem nedávno viděl a pojednával o paralýze spánku. Někdy jsou nejlepší písně napsány nejsnadněji. Prosím, užijte si „Dreams Gone Wrong“.

Kapela CYHRA je připravena zahrát vám naživo v červnu na METALFEST OPENING PÁRTY, ve čtvrtek 4. 6. v DEPU2015 v PLZNI, čímž by měl být odstartován letošní METALFEST OPEN AIR 2020 (5. – 7. 6. 2020, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ.)


Díky současné situaci okolo nákazy Coronavirem, která sužuje celý svět, a díky níž se dočasně uzavřely hranice nejen naší země, však nyní musíme vzít v potaz možnost přesunutí festivalu na jiný, náhradní termín. V této chvíli jsou to však jen dohady a jak tomu bude doopravdy uvidíme časem. Zatím zůstávejte všichni doma se svými nejbližšími a užívejte se. Nevystavujte sebe ani okolí zbytečně rizikům nákazy, dodržujte všechna nařízení a základy hygieny a věřte, že bude lépe. Jsme v tom s vámi!

"Dreams Gone Wrong" tady: