Přátelé, kamarádiv polovině dubna jsme vám slíbili, že na konci měsíce vám přineseme více informací, jak to bude s plzeňským METALFESTEM. 11. ročník tohoto oblíbeného svátku metalové muziky se měl uskutečnit v červnu letošního roku, což vlivem epidemie, restrikcí a nyní i zákazem vlády nelze v tomto termínu uskutečnit. A tak jsme nuceni 11. ročník festivalu přesunout na termín 3. – 6. 6. 2021. V mezičase jsme komunikovali s umělci ohledně přesunutí na tento nový termín a můžeme vám sdělit skvělou zprávu. Podařilo se nám přeložit festival téměř beze změn, a navíc pro vás chystáme jeden koncertní den v amfiteátru Lochotín navíc!
 
Ano, METALFEST se v příštím roce rozšíří na čtyři plnohodnotné dny. Den navíc je ve čtvrtek 3. 6. Účinkující pro tento „den navíc“ vám brzy představíme. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín. Vzhledem k tomu, že k festivalu přidáváme nový, plnohodnotný den, tak rušíme opening párty. Vstupné za zrušenou opening párty vám pochopitelně vrátíme. Ten, kdo má na párty zakoupenou vstupenku může napsat na e-mail: mikeskova@pragokoncert.com a požádat o vrácení peněz. Pokud byste se rozhodli ponechat si vstupenku na Opening party, podpořili byste tím METALFEST, který přeložením termínu i nutností vytvořit čtvrtý plnohodnotný festivalový den, dostává citelnou finanční ránu. Patřil by vám za to náš vřelý dík.

Zde je aktuální přehled účinkujících kapel, které vystoupí na 11. ročníku METALFESTU v PLZNI ve dnech 3. – 6. 6. 2021: RUNNING WILD, WITHIN TEMPTATION, ELUVEITIE, SOULFLY, DORO, SONATA ARCTICA, HYPOCRISY, GLORYHAMMER, ENSIFERUM, DELAIN, FREEDOM CALL, RAGE, SALTATIO MORTIS, BLOODBOUND, HERMAN FRANK, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, FOLLOW THE CIPHER, VICTORY, DALRIADA, TRI STATE CORNER, MAJESTICA, S7N, SYMFOBIA, DARK GAMBALLE.
 
Všichni účinkující i široký tým pořadatelů se na vás již teď těší a věří, že se všichni za rok setkáme v krásném prostředí amfiteátru Lochotín!
 
Víme, že stejně jako pro nás, tak i pro spoustu z vás je teď velmi složitá a nelehká doba, a tak se držte a buďte zdraví! Ať si ten METALFEST za rok pořádně užijeme!
 
Mějte se krásně.
Za agenturu Pragokoncert vás zdraví Jirka Daron

P.S.: Zprávu, jak jsme na tom s přesunutím 18. ročníku festivalu MASTERS OF ROCK vám přineseme brzy. S kapelami na tom pracujeme.

Festivalové vstupenky jsou i nadále k dispozici na těchto stránkách a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.